Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan büfiztetsz?

Hogyan büfiztetsz?

Figyelt kérdés
Vállra téve? Esetleg úgy elölről fogod? Melyik a legjobb a babának?
2021. márc. 6. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A youtuben làttam,egy videot, valamelyik magyar kórházban vették fel a csecsemőosztályon. Ott az egyik nővér a combjára ültetve, elö-hátul megtámasztva a babát büfiztetett. Nekem ez bevált.
2021. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam amikor csecsemő volt, neki az volt hatékony ha vállra fektettem. A tesónak viszont az nem jó, mert akkor tej is kijön belőle nemcsak levegő. Neki az vált be ha függőlegesen tartom elől magamhoz véve. Vagy magamra fektetem miközben én picit hátra dőlök.
2021. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában a vállamra veszem, ha így nem sikerül, akkor énis úgy csinálom h hátra dőlök és magamra fektetem.
2021. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Függőlegesen, magamnak döntve, oldalra dölöngélünk, és közben picikét fel-le mozgatom. Máshogy nem megy.
2021. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!