Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mondjátok azt hogy...

Mikortól mondjátok azt hogy jár a baba?

Figyelt kérdés
Amikor megtesz pár lépést és elesik aztán feláll és folytatja (esik-kel), vagy amikor már teljesen jár? Úgy értem, amikor írjátok, hogy a babátok x hónaposan jár, azt mire értitek?
2010. aug. 18. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Én csak akkor mondtam, hogy jár, amikor már képes volt távolságokat megtenni. 10,5 hónaposan indult el, és 11 hónaposan járt. A kettő között meg esett kelt:)
2010. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Én onnantól mondom,amikor egyedül felállva,kapaszkodás nélkül közlekedik utcán,lakásban egyik szobából a másikba,küszöbön át és már nem esik-kel.10 és fél hónaposan indult így el a lányom,azelőtt 3 hónapig csak kapaszkodva járt,9 hónapos korától 3-4 lépések sikerültek egyedül,de valaki már arra is azt mondja,hogy jár.
2010. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Éppen ezért kérdeztem, mert sokan a 2 lépésre is már járást mondanak. Az én babám is mindig elesik 8-10 lépés után, én még erre nem mondom hogy jár.

2010. aug. 18. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!