Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 6 hónapos lesz 3 nap...

Kisfiam 6 hónapos lesz 3 nap múlva. Egyenlőre csak a bal oldaláról fordul hasra majdnem 1 hónapja, jobbra csak tekeredik. Hasról hátra sem megy még. Kinek mennyi idő volt?

Figyelt kérdés
Dévényesnél jártunk már kötött izomzat miatt 2 hónapos kora óta, de minden hónapban 1x hív csak, március végén kell mennünk megint.

2021. márc. 16. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ugyanilyen problémával hetente jártunk. Kb 7 hónapra forgott rendesen. Ez az 1 hónapos elmaradás mindennél megmaradt. Most 14 hónapos,bútorok mentén lépeget.
2021. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is hetente járunk nekem most töltötte a 6 hónapot. A havi egy alkalom nagyon kevés.

Nekem az első alkalom után hasrafordult. Neki is kötött a nyakizma a hónalja és a háta is. Most a hasról hátra próbáljuk de valószínűleg hordom még nyár elejéig. Ha pest megyei vagy tudok ajánlani három dévényest is aki hetente kezel.

2021. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek is nagyon kevés a havi 1 óra. Jövőhéten megyünk és megpróbálok beszélni vele, hogy többet kellene-e járnunk.Sajnos nem Pest megyei vagyok.
2021. márc. 16. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés. Nekünk havi 4x fél óra kell. Hát ezt neki kellene mondania, hogy hány alkalmat javasol a kicsinek. De ilynekor már gurulva kellene közlekednie. Nekem is mondta a Dévényes, hogy el is késtünk már egy kicsit így, hogy 5,5 hónaposan kezdtük. Igaz nekünk kulcscsonttörése is volt tehát a doki is betudta annak, hogy nem forog még. De ha tudtam volna, hogy nincs hozzá köze már előbb vittem volna. 2-es vagyok.
2021. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!