Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ezekhez:Bajnok,...

Mit szóltok ezekhez:Bajnok, Belián, Döníz, Dzsinó, Lúcia?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mint kutyanév tökéletes, de embernek nem.
2010. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha kutyanevek, akkor rendben...

Esetleg a Lúcia...

2010. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Lúcia még elmegy. De a többi! Ugye nem komolyan kérdezted?
2010. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

és ezek? semennyivel se rosszabbak csak más a társadalom...



"- Jessica Alba lánya Honor Marie lett, a neve megtisztelőt jelet és még az elfogadhatóbbak közé tartozik

- Forest Whitakernek egy Ocean és egy True nevű gyermeke van, persze az erdő mellé nem is rossz az óceán

- Halle Berry kislánya a Nahla Ariela nevet kapta, nahla arabul méhecske, az ariela nőstényoroszlánt jelet, de legalább szépen hangzik

- Nicholas Cage nagy rajongója lehet Supermannek, fiát Kal-Elnek nevezte el

- Frank Zappa csemetéje Moon Unit lett, ez Hold Egységet jelent – vajon mire gondolhatott a papa?

- A világ legbefolyásosabb gyerekének választott Suri neve perzsául hercegnőt jelent, japánul viszont zsebtolvajt… ez a variáció valószínűleg elkerülte Tom Cruise és Katie Holmes figyelmét névadáskor

- Sylvester Stallone a Sage Moonblood nevet adta fiának, vagyis a Bölcs Hold Vér-t – pár ezer évvel ezelőtt ez nem is keltett volna feltűnést, nálunk voltak hasonló nevek. Másik fiát Seargeohnak hívják. Lányai tekintetében már nem volt ilyen találékony, mindhárman a Rose nevet kapták, hogy ne keverje össze őket, második nevük, bár mindegyik azonos betűvel kezdődik különbözik egymástól: Sophia, Sistine, Scarlett.

- Jenna Elfman kicsinye a Story nevet kapta, ez is mókás történet, nem?

- Bruce Willis és Demi Moore a Tallulah, Scout, valamint Rumer neveket találták ki gyerekeik számára, a lányok utálják neveiket

- David Duchovny ötlet híján egyszerűen Kydnek keresztelte fiát. A szó kid-nek írva kölyköt jelent, mindkét változatot ugyanúgy írják. Lehet, hogy a színész még helyesen írni sem tud?

- Gwyneth Paltrow és férje, Chris Martin is valami különlegesre vágyott: kislányuk Apple, kisfiuk pedig Moses lett. Ugye nem kell lefordítani…

- Milla Jovovich lánya Ever lett. Valaha talán majd nevet vált…

- Michael Jackson nemes egyszerűséggel beszámozta gyerekeit: két fiát Prince Michael I-nek és Prince Michael II-nek nevezni. Ez amúgy bevett szokás volt az ókori Rómában, de Japánban is használatosak ilyen nevek"


forrás harmonet.

2010. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most olvastam az újságban, a családi események között, egymásután jöttek,tényleg olyan mintha kutyanevek lennének.Az első kettő ikerpár....
2010. aug. 19. 13:24
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

fúú basszus szerintem kegyetlen én még ha fizetnének is érte se adnék ilyen nevet a gyerekemnek.

Első voltam.

2010. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom hol laksz de nálunk ilyenek vannak hogy


Anna, gergő, péter, bálint, néha egy egy igazán magyar név...


hajdú bihar megye.

2010. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezek között van orvos házaspár is, egyébként dél Mo.
2010. aug. 19. 13:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Belián tetszik, a többi egyáltalán nem.
2010. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Keresztanyámék kutyáját Bajnoknak hívták.

Belián ismerősöm van de nekem nem tetszik az sem.

2010. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!