Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám tarkóján több...

7 hónapos babám tarkóján több csomó van, mindkét oldalán. Doktornő szerint megfázásból visszamaradt nyirokmirigy csomók, amik majd elmúlnak. Kinek volt még hasonló?

Figyelt kérdés

Nagyobbik gyermekemnek is volt ilyen babakorában és kitartott vagy 1-2 évig is. De ez most más. Sokkal nagyobbak és keményebbek. Nem vagyok egy "paramami" de elég ijesztő és aggódom emiatt.

Doktornő meg csak legyint rá...



2021. márc. 23. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd el máshoz is ha aggodsz. 🙂 inkább feleslegesen mint ne.
2021. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Vidd el nyaki ultrahangra ilyen egyszerű.
2021. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van esetleg képed róla? Ugyanez a helyzet az én 7 hónapos fiamnal,de csak 2 nagyobb pukli van szimmetrikusan a tarkója felett. Megfázva még sosem volt,de 1 hónapja kapta a Bexserot,attól lehet nyirokmegnagyobbodás. Engem megnyugtattak ezzel,de 2 hét múlva esedékes még egy oltás,akkor azért én is megkérdezem az orvost,ha addig még meglesz neki.
2021. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as: nincs kép,mert nem látszik, inkább tapintható.
2021. márc. 23. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak is a nyirokcsomói belobbantak 4hónaposan,kivizsgálták, uh, vérvétel. Ilyen alkat mindig ott van neki, minden betegség ut@n az lobban be pluszba, 2-3 napig nagyon fáj neki extra fájdalom csillapító.
2021. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!