Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A korlátozások bevezetése óta...

A korlátozások bevezetése óta ugyanannyiszor mentek sétálni a babával?

Figyelt kérdés
Nővérem szerint nem jó, minden nap vinni sétálni a babát, mert, hogy nagyon tombol a vírus. Boltba nem is viszem be de azért azt se lehet h nem viszem ki a levegőre. Ti viszitek ugyanúgy?
2021. márc. 23. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Mi boltba is megyünk ugyan úgy..
2021. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze tudom ha nem megoldható kénytelen vagyok bevinni a boltba de ha pl párom munka elött eltud menni akkor elmegy. Csak az van h hiába nem nézek soha hiradót mert nem szeretem, a facebook is feldobja állanóan h hányan meghaltak meg a környezetemben is sokan félnek és már teljesen beparáztatnak engem is.
2021. márc. 23. 12:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Minket körül vesznek erdők a, városunkat az csak véd egy pindurkát😁 Sétálni megyünk, de a tömeget és a játszót hanyagoljuk.
2021. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Én csak ez miatt a szeles, vacak idő miatt nem sétálok vele. Sokat szellőztetek vagy kimegyek vele az udvarra. Egyébként igen, mi is csak boltba visszük (mert oda muszáj)
2021. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Hál istennek van kertünk, így most ott tobbet vagyunk,de amúgy sokszor viszem ki ha nem fúj a szél,nem esik .Boltba is,játszótérre is
2021. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kertbe vagy utcara sétalni megyünk minden nap ha az idő engedi.
2021. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Derjaderja ***** válasza:
100%
Ugyanúgy megyünk, de boltba nem viszem a gyerekeket.
2021. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi most ritkábban megyünk. Játszót kihagyjuk.
2021. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul nevelem a gyerekem,nincs segítségem,így én kénytelen vagyok mindenhova magammal vinni
2021. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A pandémiába született a gyerekem, nincs mihez viszonyítva "kevesebbet" vinnem. Nem mondom, hogy minden nap, de a vírustól teljesen függetlenül megyünk sétálni, az időjárást veszem inkább alapul, nem a járványt. Játszótérre még nem megyünk, kicsi még ahhoz, a babakocsiban tologatva meg nagy baja nem lesz. Rajtam maszk van végig és egyébként nem találkozom emberekkel, a férjem is otthonról dolgozik, kb esélytelen bárhonnan is összeszednünk így a vírust, továbbadni sincs mit.

Korlátozások igen, kellenek, de az élet nem áll meg, a víruson kívül más is van a világon, hiába hogy ez most ennyire leuralta az életünket.

2021. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!