Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoba cica és kisbaba? N

Szoba cica és kisbaba? N

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő: mennyire veszélyes egy olyan macska egy baba mellé, akit pórázon sétáltatnak, azaz nem egerészik, nem járkál ki egyedül, kötelező oltásokat megkapja. Szóval a cicára nagyon van vigyázva, hogy ne hordozzon betegségeket. Így mennyire veszélyes a macska bentre? Mikre kell figyelni még?

2021. márc. 28. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire. Ne karmolja meg és ne legyen lehetősége ráfeküdni. Amúgy csak egészségesebb lesz a gyermek tőle!
2021. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire nem veszélyes.
2021. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
A pórázos sétától függetlenül sem veszélyes. A gyerek ne férhessen hozzá az alom tartalmához, vagy ha véletlenül belenyúlna, mosson kezet. Halálos dolgot onnan is aligha lehet elkapni, de már csak a gusztus végett is...
2021. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
A legjobbat teszed a gyerekkel, ha van cica a házban. ❤️
2021. márc. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, hogy feltetted ezt a kérdést, mert én is épp készültem kiírni. Nálunk is van szoba cica, mióta az eszemet tudom.:))
2021. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 szobacicánk van, semmi gond nem volt soha. Nagyon szereti az 1 éves kisfiunk őket, persze a maga módján. Most már kicsit vigyázni kell azért, mert még nem érti, hogy óvatosan kell velük bánni, de soha nem volt beteg és nem kapott el tőlük semmit.
2021. márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk egy antiszociális, bunkó szobamacskánk van. Én is féltem, hogy mi lesz, de imádják egymást a lányommal (lányom már 2 éves)

A rendszeres takarítás az alap (akkor se volt macskaszőrös a házunk, amíg nem volt gyerek), ne engedd hogy a baba holmijaira feküdjön, majd később tanítsd meg nekik, hogy hogyan érhetnek egymáshoz és nem lesz baj.

2021. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Miért kell ilyen sterilen tartani meg félteni a gyereket?

Semmi baja nem lesz a macskától, sőt!

Mi gyerekként a félig kóbor macskákat simogattuk, egész nap a fűben, porban, csirkeszarban fetrengtünk, pocsolyából ittunk, mosatlan gyümölcsöket ettünk. Mégis életben maradtunk.

2021. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Divat a gyerekféltés.
2021. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van egy többnyire benti macskánk. Kintre csak az udvarra engedjük naponta 1-2x, pórázon, felügyelettel.

A picinkkel még nem tud mit kezdeni, csak távolról nézi olykor, illetve ha sír vagy fekszünk az ágyon, akkor tisztes távolságból szemmel tartja - olyan, mintha vigyázna rá.

2021. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!