Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sokat segít a férjem?...

Nem sokat segít a férjem? Másnál is így van?

Figyelt kérdés

Nálunk születés óta home officeban van a férjem.


Reggel fél 7-kor én kelek a gyerekkel, tisztába teszem, megetetem. A férjem fél 8-kor kel, 8-ig játszik a gyerekkel, utána bekapcsolja a gépét.

Ezután 10-töl 12-ig alszik a gyerek, ez elött összesen 1 órát van vele szünetekkel, a tízórait én adom neki.

Ébredés után megeteti a férjem, majd 15-töl 17-ig van a délutáni alvás. A megebédeltetéstöl 17-ig nem foglalkozik vele. Csak utána 17-töl 18-ig a fürdetésig játszanak.

Fürdetésnél ö fürdeti, törli, hozza-viszi a vizet. Utána a férjem elmegy magával foglalkozni (zuhanyzik, kajál).

Fél 8-kor megeteti egyikünk majd ö elaltatja, ami nem túl sikeres. Reggelig 4 alkalommal kell nekem felkelni altatni mert ö alszik, nem tud dolgozni ha éjjel fent van.

Magamra semmi idöm nincsen! A férjem szerint ö sokat segít, szerintem nem sokat. Hétvégén a másodállásában maszekol, így akkor otthon sincsen, így gyakorlatilag se éjjelem, se nappaom. Nálatok mennyit segít a férjetek? Sajnos a szüleink sem segítenek, még el se jöhettek megnézni a kicsit a covid miatt.


2021. márc. 29. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
92%
Hát bocs, de szerintem sokat segít. Pláne, hogy amúgy napközben dolgozik, de többször is játszik vele, megeteti, fürdeti, stb. Mit szeretnél még?
2021. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kevés. A homeoffice nem azt jelenti, hogy nem dolgozik. Neki munkája van. Etet, altat, játszik. Hétvégén dolgozik... mit vársz?
2021. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
98%
Nem szoktam ilyet írni, de te egy kicsit telhetetlen vagy. Munkaidő alatt is szakít időt rátok. Ha nem lenne home office, akkor eleve csak reggel és este látná a gyerekét.
2021. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
97%

Dolgozik! Mit akarsz még? Magadra semmi időd nincsen?

Nr haragudj de én egyedül nevelem a gyerekem és ilyet sosem ejtettem ki a számon

2021. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez most egy provokatív kamu kérdés?
2021. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat segít.
2021. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
100%
Fúú kérdező nagyon el vagy tájolva! De nagyon ám!!
2021. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit irigykedem 😄 A férjem is segít nekem, de nem ennyit

Altatás? 😄 a kislányom el sem tudna aludni

A férjem soha nem is altatta,és soha nem fürdette a kislányunkat,de nekem ez nem probléma

Én a férjem segítségére azt mondanám igy is,hogy ami tőle telik mindent megtesz,hogy segítsen

És igy is mindig jut magamra idő,főleg most,hogy már jó idő van,kint sétálnak,játszanak az udvaron,én meg elrendezem bent a dolgokat


Szóval kedves kérdező,örülj neki,hogy ilyen férjed van,becsülendő,sokat segít a férjed,hidd el más férj még ennyit sem segítene❤

2021. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ennyit segített/segít a férjem a gyerekek körül, mint a kérdezőnek. Én összeteszem emiatt a két kezem, hogy ennyire gondos apát/férjet fogtam ki.😅
2021. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget foglalkozik a babával, a helyedben befognám a számat.

1!Bocsi, véletlen hozzáértem telón a nem hasznoshoz😟Pedig igazad van és hasznos is.

2021. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!