Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időben adtok szandált...

Milyen időben adtok szandált a babátokra?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy 19-es richter kisszandált, mondván hogy majd nyáron jó lesz a kisfiamnak. Az a gond viszont hogy neki már most ekkora a lába, sőt inkább lassan kinövi. Most lesz 7 hónapos, járni nem tud. Amikor ilyen napos idő van akkor rá lehet adni? Vagy tegyük inkább el szépen? Ti milyen időben adtok szandált a kisbabátokra?
2021. ápr. 1. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Soha

Amíg nem tudott járni pláne nem volt semmi a lábán

2021. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mi születése óta mindig adunk kiscipőt rá, amikor elmegyünk itthonról. Itthon én is mezítláb vagyok mindig, maximum papucsban, de azért ha kimozdulok én is húzok cipőt. Szerintem egy babánál is ez a normális.
2021. ápr. 1. 23:11
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Amíg nem jár felesleges rá cipő, szandál. Csak kényelmetlen neki. Soha nem adtam még rá.
2021. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Azt azért tudd, hogy ha elkezd járni, legjobb mezítlábazni. Az a leg egészségesebb. Nem (csak) bent a lakásban, hanem kint mindenféle talajon.
2021. ápr. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
7 hónaposra ne adj semmit. Meg most kezd kuszni mászni. Én csak utcára adok. Van aki bentre is ,mi zokniban vagyunk. Ha hideg lenne a padló akkor adnék csak bentre. Szerintem eladhatod a szandit nyugodtan.
2021. ápr. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

De babára minek? Hogy ne tudja rendesen forgatni a bokáját, mozgatni a lábfejét, ne játsszon vele? Hogy akadályozza kúszáskor? 🙈

Járó gyerekre adtam nyáron.

2021. ápr. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
5 hós a gyerekem. Sose volt cipő a lábacskáján.
2021. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mint írtam, mindig csak kint van rajta. Nyilván babakocsiban kap kocsicipőt, nem fogom egy zokniban vinni ide-oda. Aki meg kioktat, írtam hogy én is cipő nélkül vagyok itthon, tehát bent is és udvaron is. Cipő nélkül teljesen hiányos az öltözete. Nem az érdekelt hogy ki adott cipőt a gyerekére, hanem hogy milyen időtől volt rajtuk szandál már, zárt cipő helyett.
2021. ápr. 2. 10:03
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
7 hónapos lesz a kislányom, én sem zokniban viszem sétálni. Kocsicipőt adok rá, a szandál szerintem még kevés.
2021. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
4# bent a lakásban nem feltétlenül a legegészségesebb mezítláb lennie, mivel az egyenes, kemény padló semmilyen ingert nem közvetít a talp felé, így nagyon sok esetben jobb a szandál bentre, ahogy elkezd járni. Benti mezítlábazáshoz meg jó ha tud az ember biztosítani szenzoros felületet (pl. Muffik vagy saját készítésű), illetve amint lehet kivenni és kint a fűben minél többet legyen mezítláb.
2021. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!