Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olívia névről mit gondoltok?...

Olívia névről mit gondoltok? Mennyire gyakori felétek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem szép név. 10 ezres városban lakom, és csak egy Olíviát ismerek, szóval nem túl gyakori.
2021. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
A környezetemben mostanában több kislány is kapta ezt a nevet, ebből arra következtetek, hogy eléggé felkapott lett. Nekem egyébként nem igazán tetszik ez a név.
2021. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincs vele problémám, de nem adnám, kicsit külföldies a fülemnek, az olívaolaj és Popeye felesége jut róla eszembe. A 19. leggyakoribb név volt tavaly.
2021. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Húgom legkisebb lánya Zora Olívia. Nekem nagyon tetszik a neve.
2021. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Kettőt ismerek. Nekem nem tetszik. Az egyiket Olinak, a másikat Livinek becézik. Szerintem ezek a becézések még borzalmasabbak, mint maga az Olívia név.
2021. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Szép név, de elég gyakori mostanában, többet is ismerek.
2021. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyon tetszik, csak azért nem adnám, mert nem lehet becézni, ami amúgy nem baj, csak nekem túl hosszú lenne mindig kimondani a teljes nevét.
2021. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Semmi különös, átlagos név. Nem ronda, de személy szerint nekem nem igazán tetszik (persze még mindig jobb, mint a Hanna, Zoé és társaik). Vállalható név, bár errefelé eléggé sokan kezdték el adni az utóbbi években.
2021. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

A lányom Olívia, szóval ennyit arról, hogy mit gondolok a névről. Már csak az után tudtam meg, hogy népszerű, hogy elneveztük így :D Livinek becézem egyébként (jó, leggyakrabban Mütyürke vagy Csillagvirág, de érted), szuperül illik rá.

Egyelőre még amúgy nem találkoztam más Olíviával, pedig már bölcsis, szóval közösségbe jár. A játszótéren sem futottunk össze még más ilyen nevű kislánnyal. Budapesten, szóval nem egy kicsi faluról beszélünk, vagyis oké, hogy felkapott lett, de azért nem minden második kislányt hívnak (még) így.

2021. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon tetszett de nem illett a vezetéknévhez.
2021. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!