Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha egy 1éves gyermek nem...

Baj ha egy 1éves gyermek nem küld puszit, nem pápázik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen:))) Vidd neurológushoz!!!!:)))))


Kisfiam 19 hónapos és a mai napig csak annak pápázik, aki tetszik neki, puszit meg eszébe sincs dobni, csak anyának, apának, mamának.

Miért lenne gond?

2010. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Még annyit. Ebben a korban max. utánzásról lehet szó. Az én fiam nem utánoz ilyenben senkit. Amit akar az van. Ha nem akar pápázni, akkor nem pápázik. Ennyi.

Mindenki szerint rendkívül értelmes a kisfiam, szóval ez ne legyen a mérce, hogy még nem integet fűnek-fának

2010. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bajnak nem baj

ö még gyüjtögeti at infokat.

2010. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
az
2010. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hónapos. 7 hónapos kora óta tud pá-pá-t integetni. Eleinte mikor újdonság volt neki, mindenkinek ezerrel integetett, ez tartott pár hétig. Onnantól kezdve nagy ritkán integet, leginkább csak a családtagoknak, de nekik sem mindig. Puszit küldeni 1 évesen tanult meg, de ezt is csak nagyon ritkán "alkalmazza" :) Nem tudom miért van ez így, pedig egyébként nagyon barátságos kisfiú.
2010. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam 1éves, nem pá-pá-zik nem küld puszit és még 1rakás dolgot nem csinál amit ilyen korú babának csinálnia "kell".Ettől még normális mert már vittük fejlődésneurológushoz.

2010. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem baj, én is gondolkodtam ezen, pont mikor 1 éves volt a fiam, hogy még nem is integet, de egy-két hét múlva egyszer csak egy napon elkezdett magától integetni és tapsolni is (azt sem csinálta előtte), azóta is mindkettőt gyakorolja, de nem feltétlenül mindig akkor, amikor kérjük rá (most 13-14 hónapos).

Puszidobás az nincs, de mondjuk mi azt nem is mutatjuk neki, csak puszilgatjuk, azt ő is próbálja, de inkább csak tátott szájjal "bekap" :)

2010. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!