Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hőemelkedése, láza?

Mitől lehet hőemelkedése, láza?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk orvosnál a 7 hónapos fiammal, de semmit nem látott. Nincs semmi tünete, csak a hőemelkedés és az enyhe láz (37,5-38,8). Nem fogadja el tegnap óta a cumisüveget, csak nagyon ritkán. Kanalas ételeket elfogadja, de nem eszi meg azt a mennyiséget, amit szokott enni. Vizet fecskendővel adom neki, hogy nehogy kiszáradjon. Sokat rág. Olyankor beszoktam kenni az ínyét dentidoxal, de mostmár azt sem engedi. A kedve az jó, sokat nevet, játszik. Lehetséges, hogy a foga jön?
2021. ápr. 17. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100% a foga, nálunk ez 2 hónappal ezelőtt volt így, addig még itta az 1 üveg tejet 2 perc alatt , akkor el sem fogadta vagy csak nagyon nehezen , lázasodott folyamatosan vagyis ugrált a hőmérséklete, volt hogy jobb kedve volt de 5 perc múlva hisztis lett , voltunk orvosnál 4 foga jött egyszerre az orvos azt mondta a hó ingadozás akar 1 hétig is el tarthat, hát úgy is volt,ossz vissz 9 napig tartott ez az állapot hála Istennek azóta jól van. Jobbulást neki , szegénykének biztos nagyon rossz :(
2021. ápr. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És 9 nap után, ahogy elmúlt a hőemelkedés kijöttek a fogai is?
2021. ápr. 17. 06:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Már akkor is látszódott, a doktornő jobban meg tudta nézni:) ,aztán még kellett neki 1 bő hónap mire mind ki bújt. 2 metsző fog ,2 ragó. A 2 metsző azt mondta a doktornő mindig fájdalmasabb.
2021. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én nem érzek, nem

látok semmit, hogy úton lennének a fogai. Nincsen megduzzadva, se nem piros. Ezért kételkedek ebbe a fog dologba.

2021. ápr. 17. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
En sem láttam a doktornő látta meg én nem igazan tudtam mit figyeljek , de ha engedi hogy nézd a fogát , néz körbe a kis szájában egy lámpa vagy a telefon blitz segítségével hogy nincs e aftája véletlenül, nagyobbik lányom attól lázasodott.
2021. ápr. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 napig tartott ez a hőemelkedés, láz, aztán a 4. napon pöttyök jelentek meg a fején, hasán és a hátán, amire az orvos azt mondta, hogy valamilyen vírus okozta ezt az egészet, de nincs kizárva ettől függetlenül, hogy lassan kibújnak a fogai. Köszönöm a válaszodat! :)
2021. ápr. 21. 02:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazan nincs mit,jobbulást neki! 😊
2021. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük, hál istennek már semmi baja! :)
2021. ápr. 22. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!