Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szájpenészre Glicerines...

Szájpenészre Glicerines Borax=rozsaméz; vagy a Nystatinos ecsetelő vált be? Hány nap alatt gyógyult meg?

Figyelt kérdés
Még annyit hogy hogyan ecseteljem? Fultisztitó pálcikaval?
2021. ápr. 21. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Magától meggyógyult egy hét alatt, mondta a doktor hogy nem kell rá gyógyszer, mert ezen mindenki átesik. De persze nyilván hívd fel a ti orvosotokat.
2021. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem esik át rajta mindenki. Az egyik gyerekemnek volt, a másiknak nem. Virágot használtunk. Gézre kellett tenni és letörölni a gyerek nyelvéről. Amikor a nagyja lejött, akkor pedig a cumira kellett csöpögtetni egy hétig napi egyszer. A nagyobbik gyereknek olyan szájpenésze volt egyik napról a másikra, hogy nem tudott tőle enni.
2021. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Boraxot, nem virágot...
2021. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell semmivel kezelni, borax egy divatjamúlt dolog, tilos azzal ecsetelni.
2021. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Borax-szal kezeltem, doki is azt javasolta.


Egyik gyerekem nem kapta el sosem úgy sem, hogy tandem szoptattam a másik gyerek fertőzése alatt is.


2 hét alatt szünt meg teljesen.

2021. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pálcika kevés

Steril gézlapot itatsz át vele, és le kell szedni a pakkokat..

Dehát nem csak betapogatni vele

2021. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anaftin gélt ajánlott a dokink. Az ujjamra tettem gézlapot arra az anaftint. És kicsit erősebben húztam végig a szájpadlásán, illetve az ajkain (a kislányomnak ott is volt).

A nagyobb lányomnak sosem volt

2021. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!