Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek melyik popsitörlő...

Újszülöttnek melyik popsitörlőt ajánlanátok,nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 18:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%
Nivea sötétkék es a világoskék is
2021. ápr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
A pampersen kívül kb bármi jó. Az egy hulladék márka. F&F és Libero nekem nagyon vékony és száraz volt. Sudo sensitiv és lupilu is kiütőtte a fenekét. Water wipes volt a legjobb, de nagyon drága, ennyiért nem vagyok hajlandó popsitörlőt venni. Szóval DM sajátmárkásnál maradtunk végül, többet nem próbáltam.
2021. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
Pampers Aqua Pure. Igaz, hogy drága, de mérföldekkel jobb, mint a Sensitive pl.
2021. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha pampers létezne csak akkor inkább nedves textil pelust használnek 😂
2021. ápr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Köszönöm a 0%ot. Nem tudom miért kell egy véleményt lepontozni, de remélem szebb lett tőle a napod :) 13
2021. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%

Nivea <3 Felülmúlhatatlan.

Vagy a Sudocreme vagy a Hipp még ami jó, ez a 3 szerintem.


Nekem a Dm-es, Rossmanos, Libero nem elég nedves. A Waterwipes nagyon drága. A tescos Fred&Flo-ban van 1 fajta ami jó,azt hiszem a sárga, a többi nem valami jó. Lidl-set nem próbáltam soha. Pampersek szerintem szörnyen büdösek és furák, most az új kókuszolajas viszont nem rossz de ellenben nagyon drága is. Amit még nagyon ajánlok a gyógyszertárban kapható Livsane, nagyon szuper, természetes, és olcsó is. Illetve még a levendulás Himalaya is elég jó, nagyon szeretjük.

2021. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a Silky jött be (mind), de a natural a kedvenc. A tesco-s sárga Fred&Flo is jó, csak abban az nem tetszik, hogy egyesével tudod kihúzogatni a törlő kendőket, nincs úgy összehajtogatva hogy automatikusan kihúzza a következő elejét.
2021. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%
Aki niveat használ megmondana hol veszi? Nekünk is bejott de azóta se kapok sehol
2021. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%
Neten sok helyen lehet kapni.
2021. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#18

Nem tudom hol laksz, de neten is van sok helyen.

Én Budapesten lakok és a Kökiben veszem a Fantasy Drogériában, de az Eurofamilyben is van, az van más városokban is.

2021. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!