Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a babám és szeretném...

3 hónapos a babám és szeretném használni a nandu hordozókendőmet. Melyik megkötési módba rakhatom be biztonságosan?

Figyelt kérdés
Ilyenkor a lakáson kívül tudom-e használni? Aki használja a kendőt kiviszi ilyenkor is benne a babát?
2008. dec. 6. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kiviszem kendőben most is, már csak azért is, mert egyszerűbb így intézni a karácsonyi bevásárlást, mint babakocsival.

Én az elöl keresztezett kötést használom újszülött kora óta. 7 kg felett már inkább a hátadra, vagy a csípődre kösd, mert nagyon terheli a medencecsontot. A babát alulról jól öltöztesd fel (nekem az irhacipő jött be és a vastag naci)!

Üdv. 12 hetes anyuka

2008. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet használni. Mi legalábbis használjuk. Igaza van az előttem szólónak, kiscipő nagyon kell. A lakáson kívül is nagy haszna van, pl. szűk, kis boltokban, stb. Amúgy szerintem mindegyik mód biztonságos, de valóban, a te tested épsége érdekében csökkentsd a rád eső terhet, ha már nehéz a babád.
2008. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én állandóan abban hordom egy hónapos kora óta (akkor vettem, hanem előbb is). Elöl keresztezett mekgötés, de nem amikor ül, hm amikor csak az egyik felében fekszik. Ez nagyon sokáig ment, mert lassan nő a babucink. Most már ültetem, elöl keresztezett hordozásban, de ez is teljesen támasztja a gerincét, akér tarkóig, ha felhűzom. 5 hós most és hat kiló.
2008. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!