Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most voltunk elösször a virus...

Most voltunk elösször a virus óta egyet fagyizni ,kávézni.Eddig nem igazán vittük a fiúnkat ilyen helyre.Most kipróbáltuk,hogy-hogy viseli.1éves😊Más baba,hogy viseli?

Figyelt kérdés

Hát a kávét jól viselte mire megittuk elnézegetett a fagyizást kevésbé kiakart szállni a babakocsiból kivettem futkozott ide-oda én persze utána😊

Hát ki nem kapcsolódtam😅 Még szerencse nem ettünk.

Ti babátok jól bírja az ilyen helyeket alkalmakat?

Pedig láttam már olyan családot,h.a kicsi úgy elvolt a babakocsiba ettek ittak ,hát elsőre nálunk ez nem jött be.


2021. máj. 11. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

A nagylányommal simàn lehetett menni

1 éves koráig 3 esküvőt, vacsit stb is megcsináltunk totál problémamentesen.

Rendszeresen eszünk társaságban ( családdal 10-14 fő)

Étterembe közvetlen a vírus előtti hetekben voltunk vele. ( nyáron lesz 3 éves)


Fiam ennek ellenére izgágább...

A babakocsiban még el-el van..

De az etetőszékben kiabál, hogy “ki-ki”


Amig eszik, addig nincs gond😅

14 hónapos

2021. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Az én fiam jövő hónapban lesz másfél éves. Esélytelen vele menni akárhová is. Sír, hisztizik, kiabál, feszeng. Ha kiveszem a kocsiból, akkor megy mindenkihez, pakol, mindent fogdos, a szájába vesz.
2021. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
2 éves fiam van, mindig ilyenkor kap ő is valami nasit amivel lefoglalja magát. Ha végzett akkor meg egy játékot, tudom baj de néha kapcsolok mesét mobilon.
2021. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Lefoglalom addig ameddig kell,ha nagyon nem bír magával,de ilyen nagyon ritkán van.

Adok neki is harapni valót,innivalót,játékot,kiveszem az ölembe..

Én mindig mentem vele mindenhová,ez volt az egyetlen szórakozásból :'D

2021. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Fiammal is simán barhova el tudtam menni. Bankba ügyintézni, valahol baratnővel kv-t inni, fagyizni.. barhova.


Pedig nagyon izgága gyerek, de ha kap nasit, játékot, esetleg mostmár mesét, simán elvan.

Most 2 éves.


Mi az elejétől jártunk vele, lehet ez miatt.

2021. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi Mindenkinek! Mi nem mertünk sehova menni pláne pont akkor született mikor kezdődött a vírus.Megis látszik sajnos így kimaradt neki,hogy nagyobb társaságba legyen.Nasi ez jó ötlet kipróbáljuk😊 Aztán meglátjuk.
2021. máj. 11. 09:55
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem egy normális energiaszintű baba, akinek nincs korlátozva a szabad mozgása, az nem fogja órákig bírni. Nálunk babakocsiban csak addig van, amíg A-ból B-be elérünk.

Az enyém 14 hónapos, mi sokat mentünk novemberig, szállodában is voltunk kétszer is, étteremben meg többször - akkor ugye még nem tudott járni, így sokkal nehezebb volt. Most már jön megy, így nincs gond. Persze megyek utána, de szeretem nézni, ahogy felfedezi a világot, ahogy nyit az emberek felé. Mindig van nálunk valami fogáravaló, ha épp ott ahova beülünk ninc semmi. Hétvégén cukrászdában voltunk, ott tölcsért majszolt. Nálunk nincs mese, soha nem is látott, így az nálunk nem opció - de bevallom, nem is szeretném.

2021. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is iszol egy kávét órákig..:D
2021. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
7es vagyok. Magyarázza el aközül a 3 közül, aki lepontozott, hogy vajon miért? Mert nem adok telefont a gyerekem kezébe? Mert hagyom menni, felfedezni a világot?
2021. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozott le én mindenkinek nyomtam a ✅

Telefont megsem próbálom egyenlőre ilyen helyen oda adni neki.Itthon megkapja összenyomkodja ha megunja repül a telóm.Úgyhogy marad a nasi próba.

8as persze,h.nem iszok órákig sőt.A fagyi kehellyel voltam így azt azért jobb ülve szerintem😊.

2021. máj. 11. 20:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!