Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Miért azt mondják...

Kismamák! Miért azt mondják az Avent márkajelzésű termékre, hogy aventes, a Brendonban vásárolt dolgokra pedig, hogy brendonos? Az adidas márkájúra sem azt mondjuk, hogy adidas-os? Elég "magyartalan".

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés :)

aventes tényleg hülyeség, de a brendonos az értelmes, olyan mintha azt mondod, tescos vagy auchanos

2010. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert ez már egy életstílus:-)) Az aventes még hagyján de a brendonos a már a vég.

A szinte nullára lelakott tárgyakat is egy 1000-el többért adják mert "brendonos". Az ilyentől falra mászok.

2010. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minta tescos, az is egy életstílusí:-(((


Én valahova kettő közé (tescos-brendonos) teszem magam

2010. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hihihi Én még ezt nem is hallottam :o)

Nekünk Avent cuccaink vannak és a Brendonban nem szoktam vásárolni. De ha ott vennék is valamit, akkor a márkanevén nevezném meg, vagy ha brendon a márkaneve, akkor a fiamnak brendon ruhája lenne. Csakúgy mint volt is neki kenguru gold ruhája is picinek.

2010. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt a kérdést is feltehetted volna, hogy miért mondja rengeteg anyuka, hogy x hós a gyerekem.miért nem hónapos?vagy azt írja, hogy lessz,nállunk,felkell stb, nem pedig lesz,nálunk,felkel.engem ezek jobban zavarnak
2010. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nagyon unatkozhatsz,már ne is haragudj!
2010. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!