Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónaposan nem eszik, mit...

2 hónaposan nem eszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig napi 5-6x evett 140ml között. Most a 70ml is alig csúszik le pár napja. Csak szopizik. Mit tegyek? Nagyon félek, hogy fogyni fog és tápszert kap majd.


Születési súly; 2970g

1. Hónap: 3730g

2. Hónap: 4670g


Most viszont stagnál 1,5 hete...



2021. máj. 18. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Minden evés után méred? Minek? Ha van elég pelus és jó a súlya akkor semmi baja nincs. És a súlya nagyon jó. Most épp nem hízik. Még mire 3 hós lesz bőven hízhat. Nem kell ám minden héten híznia.
2021. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem minden evésnél. 6 hetes koráig mértem, akkor már 140-eket evett. Most érzem, hogy kevesebb, ezért rámértem.
2021. máj. 18. 18:34
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
1szer evett 70et. Aztán lehet bepótolta. Feleslegesen párzol. Közel egy kilót hízott egy hónap alatt. Ez sok. Most kevesebb lesz. Ennyi.
2021. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 3 hónapos. Pont ebben a hónapon volt ilyen problémám, hogy nem hízott egy hétig.(Mellette esténként visított a cicin) Totál kétségbeestem, hogy biztos nem elég a tejem, de mint kiderült rá két hétre már hízott is. A visítást letudtam vagy a fogcsírák mocorgásának vagy a fáradtságnak. Én is hetente lemérem, biztos ami biztos alapon. Viszont a súly stagnálás az is lehetett, hogy jobban elkezdett már mocorogni illetve a mérlegeknek se hiszek, mert volt hogy evés után 3x ráraktam és mind a 3x mást mutatott, azóta mérem csak hetente, hogy kb. mi újság.. illetve ahogy a baba mocorog úgy a számok is össze vissza ugrálhatnak. Vagy ha pl. kicsit máshogy rakod rá a mérlegre. Máshova kerül a popsi,buksi mint előző mérésnél-erre a védőnőm is felhívta a figyelmemet. Próbálj nem rástresszelni! Tudom nagyon nehéz! De a havi bontás lesz a lényeges úgyis. Ha ott megvan a minimum már nincs is gond. :)
2021. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ismerem a mérleget. Addig teszem rá, amíg egymás után nem mutat két egyforma adatot.

És nem egyszer evett 70-et, biztos vagyok benne, hogy 2-3 napja nem eszik többet. Alig tölt időt cicin

2021. máj. 18. 19:02
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. Az hogy nem tölt annyi időt cicin, nem azt jelenti hogy mindig keveset eszik. Javul ám a technikájuk idővel és gyorsabban végeznek. Jobb lenne ha nem méregetnéd hanem majd a havi mérésen meglátod mi újság. Csak stresszeled magad.
2021. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Tedd többször mellre! Ha szaporodik a mennyiség, akkor kiszívnia is könnyebb. Nekem ennyi idősen 8-9szer szopizott keveseket.
2021. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nyugtalan és érzem, hogy nem eszik többet.
2021. máj. 18. 19:21
 9/16 A kérdező kommentje:

Sose kért 8-9x. Hogy tegyem mellre, ha alszik? Nem fogom felkelteni, az éjszakát is átalussza 3 hetes kora óta.

Tejem van bőven.

2021. máj. 18. 19:22
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Várj egy hetet még. Hátha jobban érdekli már az új világ és ezért nem eszik most annyit. Elvégre elég sok inger éri őket, egyre jobban látnak, többet mozognak stb. A sírás annak is betudható nem feltétlen azért nyugtalan, mert éhes. Akár még a frontoktól is lehet. Ha meg nem múlik ez a helyzet 1-2 héten belül akkor kérj segítséget olyantól aki ezzel foglalkozik.


4-es voltam

2021. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!