Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajándék 4 hónapos fiú babának?

Ajándék 4 hónapos fiú babának?

Figyelt kérdés
A volt kolléganőm kisfiát szeretném meglátogatni jövő hónap végén. Akkor lesz 4 hónapos a kisfiú. Milyen ajándékot vigyek nekik? Ti minek örültetek volna ennyi idős gyerkőccel?
2021. máj. 26. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Pelenka mindig kell csak meg kell tudni mit használnak.

Meg valami kis játék a gyereknek. Too toot kis autókat szerettük az kicsit később izgi, de énekel villog

2021. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Oball
2021. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen hosszúra szétnyitható leporello mesekönyv.


Én mindig kinyitottam és letettem a gyerek elé mikor hason volt, nagyon szerette nézegetni.

2021. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Rágóka, nyálkendő, popsitörlő, esetleg ha tudod milyen fajtájú és méretű pelust hord az is jó, előke is jó ötlet, esetleg etetéshez tálka kiskanállal, Csörgős játék.
2021. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Babageometria könyv
2021. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Babatakaró, puha babakönyv, rágóka
2021. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Leporello, vagy puha könyvecske, babaautó, rágóka, vagy esetleg későbbre puha építőkocka, egy aranyos body 74es méretben. Ha van nagyobb testvér neki is vigyél valami apróságot.

Amit én nem szerettem ha hoznak, az a pelenka, törlőkendő, krémek, zenélő játék, cumi.

2021. máj. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Népszerűtlen leszek.



Én nem örülnék pelenkának.

Kicsit olyan érzés mintha kapnál egy csomag budipapírt.

2021. máj. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Pelenka vagy popsi törlő. Ezek mindig jól jönnek, mert fogyóeszköz.
2021. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyasmit akarsz amit most használ is tisztálkodási cuccokat tudsz vinni,de ha anyáéknak nincs anyagi gondjuk nem lesz túl nagy szám egy pelus.


Jön a nyár nézz neki egy cuki kis napozó bodyt,sapit vagy ilyesmit amit viselhet is. :)


Vagy rágóka,csörgő ha nincs sok azzal még pár hónapig biztos el van.Esetleg egy olyan színes & vidám pléd/strandlepedő amire ki lehet tenni a szabadban.Ilyenkor nagyon fontos hogy sokat hason legyenek a picik a mozgás fejlődés miatt,a szabadban a friss levegőn a D vitamin miatt is jó,ha kimozdulnak egy kicsit és elheverésznek a fűben.:D

2021. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!