Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ijedhetett meg? Vagy mi...

Mitől ijedhetett meg? Vagy mi történt? édesanyáméknál aludtunk a hétvégén, és 4hónapos kisfiam, mikor bevléptem vele a fürdőszobában, nagyon ijedten felkiálltott.

Figyelt kérdés

...a fejét is elkapta,úgy bújt hozzám hogy szinte belém bújt.és még egy ideig riadtan nézelődött.

nem felsírt, nem felsíkitott, hanem felkiálltott, mikor mi mondjuk ijedtünkben,hogy JAJ!

semmi ijesztő nincs a fürdőben, nagyon szép,mondjuk anyu épp a kiskádba engedte a vizet, talán ez a hang ijesztette meg?nagyon rossz élmény volt,persze nekünk, hisz kisfiam gondolom már el is felejtette.


2008. dec. 7. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom mennyire hiszel benne, de a kisgyerekek sokkal jobban fogékonyak a spirituális, paranormális dolgokra.

Ők állítólag még látják, láthatják a lelkeket...

Én legalábbis többször olvastam/hallottam már erről.

Remélem nem ijesztettelek meg! :D

2008. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is gondoltam rá, de még nem mondtam ki.nehogy igaz legyen.
2008. dec. 7. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, az én lányom is rendszeresen sírásba kezdett, mikor beléptünk a fürdőbe... először amikor az apja behozta hozzám, mikor én fürödtem, azt hittem, rémes látvány vagyok számára meztelenül a kádban.. :( alig bírtuk megnyugtatni. Szerintem ott annyi minden új dolog van, talán az, hogy visszhangzik is kicsit, vízcsobogás, nekünk a cirkó is ott van, mosógép, bár akkor éppen csend volt, de gépek... Ami egy kisbaba ijedelmének fő forrása, míg meg nem szokja azokat. Igazat írt az előző, de ezesetben tuti nem erről van szó, elhihetitek :) Nem fog sírni később, csak szerettessétek meg vele a fürdőt, szép lassan fokozatosan, mutassatok be ott neki mindent :)

8 hós baba anyája :)

2008. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!