Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetne errol leszoktatni...

Hogy lehetne errol leszoktatni a nagymamat?

Figyelt kérdés

Ha alszik a fel eves gyerek, vagy ha epp eszik (anyatejes) folyamatosan susmorog hozza, hiaba mondom hogy most ne zavarjon, birja ki azt a kis idot. Ha valami jatekot talal maganak a gyerek, mindig valami massal akarja elvonni a figyelmet. Elvan a gyerek a jatszoszonyegen, de o felveszi mert nem jo ott neki. Ha itt van feszt az olebe a gyerek, hiaba ordit, hogy nem akar ott lenni.

Ilyenkor van hogy meg se hallja es csinalja tovabb, vagy a masik veglet, hogy megsertodik.


2021. jún. 7. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Rossz kategoriaaa
2021. jún. 7. 18:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, ha pedig sokadjàra sem èrti meg, egy ideig ne hìvd làtogatòba.
2021. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kuldd haza a nagymamat. Minek van ott annyit? Heti egyszeri lathatas boven eleg, azt az egy alkalmat meg kibirjatok, barmit csinal.
2021. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ölben bőgéssel találkoztam, de akkor egyszerűen kivettem a kezéből és elvittem a kisfiamat megnyugtatni. Etetésnél nem tudsz esetleg elmenni egy szobába? Persze nem te vagy rossz helyen! De így ki tudnád csukni, ha benyit, akkor mielött belépne, mondhatod, hogy legyen szíves várjon kint és csukja be az ajtót.
2021. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!