Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy izzad a babám?

Normális, hogy izzad a babám?

Figyelt kérdés
8 hónapos. Mióta melegebb van, 2-3 hete, izzad a babám nagyon, eddig nem izzadt. Éjjel főleg. Nincs meleg, bár én fagyos vagyok, nekem most van normális idő. Már nem tudok kevesebb ruhát adni rá, egy szál trikós bodyban van egész nap. Mértem hőt neki, nem lázas. Csak a meleg lehet, vagy hívjam az orvost? Refluxos, más baja nincs. Kovidos volt, de már 6 hónapja.
2021. jún. 8. 00:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Adok neki vizet inni etetések között, mert félek, hogy kiszárad.
2021. jún. 8. 00:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Az is igaz, hogy egész nap mozog, meg nem áll soha. Éjjel nyilván nem, átalussza az éjszakát.
2021. jún. 8. 00:40
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Én felhívnám a védőnőt.
2021. jún. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Átlag ember izzadni szokott a melegben, kortól függetlenül.
2021. jún. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu, a fiamat láttad volna. Áprilisban született '19ben, már azt a nyarat vegigszenvedte. Konkrétan kb júni elejétől augusztus végéig csak a pelenka volt rajta, és folyt a víz róla.

A babahordozóba negyed óránál tovább nem mertem benne hagyni, mert patakokba folyt a víz a hátán.


Most 2 éves, azóta is ilyen.

Sosem aggódtam, az apja is hasonló kaliber

2021. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos a lányom, nem győzöm törölgetni a fejét, olyan csatakos, pedig egy ujjatlan body van rajta. Én fele ennyire se izzadok, de azért érzem, hogy meleg van...éjjel nincs is betakarva, igaz akkor azért adok rá egy rövidujjú bodyt meg gatyót, zoknit. Szerintem ne aggódj.
2021. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam. A védőnőnk nagyon nincs képben semmivel, sajnos, elég arrogáns is, így hozzá fordulnék utoljára.
2021. jún. 8. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!