Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a legjobb a koszmóra?...

Mi a legjobb a koszmóra? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a két babámnál úgy csináltam, hogy babaolajjal jól feláztattam, utána hajmosás és közben puha babakefével óvatosan fésülgettem. Két alkalom után teljesen eltűnt.
2021. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Babé sampon. Mindkét gyerekemnél szinte rögtön megszüntette a koszmót.
2021. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szintén babaolaj. Attól 1-2 nap alatt elmúlik, de néha visszajön, ha nem olajozom rendszeresen.
2021. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél olajoztam, de a Babé sampon azért kényelmesebb. De jó mindkettő.
2021. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. És milyen baba olaj? A samponrol olvastam csak nem tudtam hogy tényleg jó e
2021. jún. 10. 16:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni sampon, ki sem jött soha koszmó. Borsos az ára de konkrétan majdnem egy évig elég volt a flakon.
2021. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olajos dunsztolás (bármilyen olaj, nem kell túlgondolni, én olívaolajat használtam), beolajozod a fejét, ráhúzol egy vékony sapkát és rajta hagyod, amíg tûri. Utána hajmosás (Babé koszmó ellenit használtunk), és törölkôzôvel ledörzsölöd vagy kefével megkeféled.

Amíg van neki, lehet minden nap, nálunk egy hét alatt múlt el, azóta se volt, most 4 éves.

2021. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nálunk a szemöldöke olyan de a fejbőr is el kezdett hámlani de kenem mostmar neki akkor baba olajjal. Remélem azért hamar el múlik neki

A sampont is be szerzem

2021. jún. 10. 17:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Babe koszmó ellenit használtam én is, egy picit volt neki olyan, gyorsan elmúlt, és nem jött ki többet. Majdnem 1 évig nekünk is elég volt egy flakon, ha így nézem nem vészes az ára.
2021. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a babaolaj jó, amit a gyermekorvos ír fel. Babé sampont használok én is kisfiamnál. Nagyon koszmós volt a fejbőre, de rengeteget segített.
2021. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!