Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos babámnak serceg a...

2 honapos babámnak serceg a homloka a szárazságtol. Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
fürdetö kenöcs, babaolaj nem használt sajnos.
2008. dec. 8. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom hogy vattagorongot bevizezem áttörlöm vele az arcát és utánna bekenem köröm virág krémmel az a lényeg hogy vizes legyen a pofija!

Nekem is csak ezt használt!

Remélem segíthettem!

2008. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy koszmó? Mert az sokszor lemegy a homlokra és a szemöldökre is és úgy néz ki, mintha a szárazságtól hámlana a bőre. Ha mégis az, akkor gyógyszertári parafin olajjal bekened, hogy felpuhuljon és textil pelussal óvatosan ledörzsölöd kb. fél óra múlva. Ha viszont "csak" kiszáradt vannak nagyon jó krémek / pl. Nivea Baby / v. a gyerekorvos is tud felírni, ha kéred.
2008. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem koszmo, piros és rücskös ott a böre.nem hámlik és nem ledörzsölhetö.
2008. dec. 8. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk A vitaminos krémet írtak.
2008. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak is száraz volt a bőre a homlokán, én minden fürdetés előtt napraforgó olajas vattával kenem át az egész kis testét és a fürdővízbe Nonion krémet(gyógyszerész keveri ki) használok, már majdnem két hete. Nekünk ez teljesen bevált.

Üdv egy 5 hetes kisfiú édesanyja!

2008. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!