Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez??? Valakinek a...

Mi lehet ez??? Valakinek a babájának volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

7hetes kisfiamnak valami kis dudor ki jött a füle mögött és a tarkoja felé. Kórházba látták de nem mondtak rá semmit. Nagyon félek valami baj van


2021. jún. 18. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan... A kórházban látták, nem mondták hogy baj lenne. Ha az orvosoknak nem hiszel, akkor pl. Julcsinak, aki egy reklámügynökségnél dolgozik, és a gyakorira írogat miért hinnél jobban?
2021. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De tegnap még csak 1 volt!
2021. jún. 18. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nyirokcsomó is, ebben a korban ez normális. De ha jobban megnyugtat, inkább hívd fel a gyermekorvosotokat, vagy a védőnőt :)
2021. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy szúnyog?

az idei szúnyogok megint valami mutánsok, nekem 5-10 ft körüli csípések lettek.

2021. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó,.dolgozik az immunrendszere. Amíg borsó nagyságú nem kell vele foglalkozni, nekem azt mondta a doki, ha cseresznye nagyságú, akkor már rá kell nézni. Mindkét fiamnál volt.
2021. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nyirokcsomo lenne neki is? Igen kb borsó nagyságú

30.an kell vinnem orvoshoz mondom neki mindenféleképp vinném már jovoheten de szabadságon van a doktornő

Azért is írtam ide hatha valaki többet tud mint én mivel nem kaptam rá választ sem hogy mi lehet

2021. jún. 18. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Kislányom másfél éves,születésétől fogva ott van

Nyirokcsomó duzzanat

Több orvos látta,mindent rendben találtak

Voltunk vérvételen is 9 hónaposan,tökéletes volt az is

A mi dokink azt hitte,hogy gyulladás van a szervezetében

Pedig soha nem volt beteg,sem orrfolyás,sem köhögés

Megnyugtatásképp még a fül-orr-gégészetre is elvittem,de minden okés volt,sőt azt is mondták valakinek felnőtt koráig is ott marad


Fogzáskor nagyobb szokott lenni,de ameddig nem piros,nem nagy,ha nem látsz benne váladékot szerintem ne aggódj

Én is mindig figyelem,mai napig,de nem nőtt,nem piros


Mai napig nem tudjuk miért van ott

Jó egészséget

2021. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fiamnak 4 hósan lobbantak be, nem wvett fájt ha hozzá értem, eleinte nem tudtam hogy mért nem eszik az egyik oldalon utána tünt fel, majd 1 hét múlva be is lázasodott. Sajnos érzékeny neki első 2 évben ha beteg volt a nyirokcsomói is belobbantak 2-3 napra
2021. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt biztos tudni fogják,pláne látatlanba.🤣🤣🤣🤦🤦🤦☺️
2021. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amint látod tudják miről kérdeztem meg beszélek
2021. jún. 19. 21:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!