Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám miatt nem sok idöm...

A babám miatt nem sok idöm marad a házimunkára és szeretnk rendelni ebédet, van ezzel igy más is? Ti honnan rendeltek, én pécsi vagyok olyan kéne ahol ide is szállitanak? !

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Sokkal olcsobban kijon, ha fozol. Megoldhato kisbaba mellett is. Egy leves vagy egy spagetti elkeszitese nem nagy durranas szerintem.
2008. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncsi hogy honnan tudok rendelni pécsre ebédet,jo áron kiados ételt mert nem igazán váltak be az eddigi megoldások!!Légyszi irjatok ti honnan rendeltek a mi bejött?!
2008. dec. 8. 12:41
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan rendelj én is rendeltem 3 hónapig szülés után igy mindennap meleget és finomat ettem. Egy közeli étteremből hozták ingyen. Most hogy nagyobb a baba már tudok néha fözni. Nincs ebben semmi szégyelnivaló. A párom kap ebédet a munkahelyén csak a vacsiról kellett gondoskodni.
2008. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Szia.Még ha engem is leszavaznak,de egyet értek az elöttem szólóval ! Nekem 2gyerekem van,iskolás és 6hetes.Nekem soha nem jutott eszembe,hogy rendeljek,és az iskolás itthon eszik nincs ebédre befizetve mível itthon vagyok és tudok főzni.Szerintem baba mellett is simán lehet...nekem nem volt segítségem a páromon kívűl, haza jöttem a kórházból és én főztem.Ha netezni van idő,főzni is van....már bocsi
2008. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Egyszer rendelsz,ha jol esik miért ne.

Viszont te magad is tudod szabàlyozni az idödet.

Pl ha papa otthon van,ö figyel a kicsire,te meg màsnapra valamit odakészitel,és nem kell màr csak megmelegiteni.

De vannak fagyasztott ételek is(lasagne,pizza,stb)amit nemcsak rendelni tudsz,hanem megveszed,és akkor nyulsz hozzà amikor akarsz.

Persze néha mondom rendelni nem gond,ha kedved van hozzà,de a helyes középutat talàld meg!

2008. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Szia, én is rendeltem kisfiam féléves koráig....rendelj Te is nyugodtan, Mindenki maga tudja mi neki a jó s mire van ideje s mire nem, inkább pihenj ha más dolgod nincs.Majd még főzöl eleget.Aztán úgyis mindenki belejön, főleg mikor már babája is eszik rendesen.

Neten nézz utána, keresőbe h ebédházhoz szállítás...bizti sok van nálatok is, menü is stb.

Jó babázást.

2008. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

www.netpincer.hu

Itt tudsz regisztrálni, és kidobja, kiktől tudsz ott Pécsett rendelni.

2008. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Én is rendelek. Most 7 hónapos. Engem is megszól érte a fél falu meg az egész családom, de nem érdekel. A babám alig alszik nap közben, akkor meg én is pihennék, vagy takarítanék. Ha a férjed is egyetért, ne foglalkozz az okosabbakkal. Kicsit ugyan drágább, de az idő pénz. Én próbáltam a Gastroyalt, a Totalfood-ot, de elég menzaszerűek. A legjobb a Teletál szerintem.
2008. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]

Mivel falunn laktunk,mikor a gyerekek kicsik voltak,mindig én főztem.Bizony jól jött volna néha ha rendelhetek.Jól esett volna egy kicsivel több pihenés.Itt Pesten már-nagyon ritkán-rendelek.Az E-food Pécsett is van.Ők nem olyan drágák.Van kis adag és rendes adag is.

2008. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Mi a gastroyal-tól rendeltünk. Nagyon finom volt az ebéd és az ára sem volt drága. Nyáron szültem diákmenüt ettem az akkor 470 ft volt.Nem értem hogy miért kell így leszólni valakit, ha ételt rendel. Hogy a kezdeti nehézségeket áthidaljuk, mi is rendeltünk, és a legjobb döntés volt abban a pár hétben.

Többet lehettem a Babával tudtam egy kicsit pihenni.

Azóta persze már bőszen főzök!!!:))

2008. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!