Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baba-mama weboldalakat...

Milyen baba-mama weboldalakat érdemes olvasgatni?

Figyelt kérdés

Elkezdtek érdekelni a babás dolgok (még 7 hónapot várni kell de szeretnék készülni, pl. most tudtam meg h létezik olyan, hogy babaöböl és pont az az ami nekem kell 😍)


Ti milyen oldalakat olvasgattok?

Igazából youtube csatornák is érdekelnek, ha ismertek babákról szólót 😊


(tudom google, csak ajánlásokat szeretnék, hogy szerintetek mely oldalak a legjobbak 😊)


2021. jún. 23. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Mini-manó Babacentrum Fb. oldalán sok videó van. Szerintem hasznosak, babakocsiválasztástól kezdve szinte mindent megtalálsz. Van persze honlapjuk is, ott pl. a terhességi hetek is fent vannak, mikor mi történik veletek. Esetleg babaszoba.hu. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos írnak még.
2021. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal vagy facebook csoportok. De csak akkor ha nem bizonytalanítanak el. Mindenkinek lehet más véleménye és minden megoldás jó lehet ha nektek jók. Ezek az oldalak nagyon kritikusak, nagyon le tudják szólni akinek más a felfogása mint neki.


2016os születésű a fiam de babaöböl nélkül olyan baromi jól megvoltunk hogy a létezésérők sem tudtam

2021. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fb banyatanya. Anyukás csoport ahol nincs elítélés mrg beszólogatás. El se hinnéd milyen ritka ez. Ott sztem szívesen segítenek neked bármiben és sokmindenről olvashatsz
2021. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szuloklapja.hu-t és a csaladinet.hu-t olvasom.
2021. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Édesanyák fb oldal, ahol csak szakemberek válaszolnak a kérdésekre :)
2021. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!