Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karolina,Katalin nevekről mi...

Karolina,Katalin nevekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Adnátok?
2021. jún. 29. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
A Karolina elmegy de nem adnám, a Katalin nekem nagyon öreges, gúnyos név a Katika meg egyéb beceneveivel.
2021. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Karolina szép, akár adnám is. A Katalin nem igazán tetszik.
2021. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Karolina tetszik, Lina becézéssel illik a mai divatnevekhez, de mégis van "komolyabb, nem becéző" neve.


Katalin nem tetszik. Túl sok Kata, Kati Katika van az idősebb korosztályban. A régies nevek közül, az egyik legjobb, szóval 30-40 év múlva tuti újra előrébb kerül a listán.

2021. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Katalin tetszik, olyan királynős nekem 😅 Mint ahogy a Fülöp is királyi... XD De mivel a férjemnek nem tetszik, így nem adjuk sosem. Pedig viccelődtem már, hogy a kisfiunk Ati, akkor ha egyszer lányunk lesz, legyen Kati. 😂😁
2021. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem adnám, számomra mindkettő öregnénikés.
2021. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Katalin szép, hagyományos név. Nem értem, miért írják, hogy öreges. Csak mert nem divat név, mint például Hanna, Zoé és társaik? A Karolina sem rossz, de nekem személy szerint nem tetszik. Katalin esélyes volt nálunk, de mivel így hívják anyósomat is, inkább nem ezt választottuk.
2021. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem pl. egyáltalán nem zavar, ha egy név "öreges", de pl. a Kati, Kata becézés nem jön be. Maga a Katalin szépen hangzik, de őszintén, ki hívná Katalinnak?
2021. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
#6 azért írják sokan, hogy öreges, mert sok idős nőt hívnak így. Akkori divatnév egyike. 50 év múlva a Hanna, Zoé, Mira lesz öreges.
2021. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő szép, a Karolina jobban tetszik, fenn is volt a névjelöltek listáján.
2021. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
A Katalin khm… klasszikus (=agyonhasznált). A Karolina kicsit naftalinszagú, de legalább ritka. Személy szerint nem adnám egyiket sem, ha már K betűs név, akkor a Karina lenne a befutó nálam.
2021. jún. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!