Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ne.ktek is nagyon próbára...

Ne.ktek is nagyon próbára tette a kapcsolatotokat a baba? Sok vita/veszekedés lett?

Figyelt kérdés

Amióta megszületett a babánk megváltozott minden.


A sok stressz hogy minden rajtad van, a másik nem segítése nagyon földhöz verte a kapcsolatunk.

Plusz pont ilyenkor költöztünk és így főleg .


Másnál is volt ilyen?


2021. júl. 3. 12:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk nem veszekedés volt, hanem elhidegülés. Hiába vette ki a gyerekkel és háztartással kapcsolatos teendőkből a részét, hogy tudjak pihenni, az nem volt jó, mert valamelyikőnk mindig foglalt volt. Ameddig ő porszívózott, én a gyereket szoptattam, amikor felmosott, akkor altattam, amikor elaludt, akkor a férjem főzött, és amikor a gyereket le tudtam tenni, akkora már olyan álmos voltam, hogy elaludtam és meg se bírtam várni, hogy a kaja kész legyen. Felkeltett, ettünk, aztán visszafeküdtem aludni. Tehát ha nem a gyerekkel voltam, akkor aludtam.

Se szex, se semmi. Hónapokig. És elhidegültünk a másiktól

2021. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Mivel én nem maradtam vele egyedül, így nem. Osztoztunk a terheken és együtt döglöttünk ki esténként. Egymással nem volt bajunk, csapatként álltunk hozzá. De sokszor látom, hogy a csodahercegekről kiderül, hogy lusták és tulajdonképpen ők is gyerekek, nem apák. Ez gyakori, ahogy mondod.
2021. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Az első egy év rettentően megviselte a kapcsolatunkat. Én ráadásul depressziós is lettem. A férjem széjjel dolgozta magát. Anyósom haldoklott(végül túlélte) mi építkeztünk(saját kézűleg). Azt hittem néha, hogy megőrülök. Gyerek nagyon beteges volt és azóta is az. Azt hittem, hogy ennyi volt a kapcsolatunknak és, hogy sosem találunk egymáshoz vissza. Végül együtt maradtunk szeretjük egymást és a gyereket is,de abban egyetértünk, hogyha tudjuk, hogy ilyen nehéz lesz, akkor élünk még pár évet kettesben. A kislányunk a legfontosabb az életünkben és mivel ő van, így akármilyen összezörrenésünk is van muszáj megoldanunk, hogy mindenkinek elfogadható legyen. A gyereknek pedig a legjobbat akarjuk nyújtani.


Őszintén szólva,ha előre tudom, hogy ilyen sok gond lehet és ennyi megoldandó probléma áll majd az utamba, akkor lehet ,hogy inkább a szingliséget és a karriert választottam volna...,de tudom, hogy akkor is hiányzott volna, hogy nincs családom.

2021. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk semmit nem befolyásolt.

Nekem a háztartás/főzés sosem volt munka, gyerek után sem. Ha épp fenn volt a gyerek, apja elringatta addig.

Hiába éjszakáztam (5-6kelés) mégsem voltam olyan zombi, mint itt sokan leírjak.

Szex igaz 4 hónapig nem volt szülés után, de egy összebújás sokkal többet ért.


Én úgy gondolom, hogy ahol egy gyerek bajt jelent idéző jelbe, ott elötte sem volt tökéletes a kapcsolat.

2021. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

2 hét után válni akartam, aztán megnyugodtam.

Rettentő munkamániás a férjem, sokszor ébredéstől fürdetésig egyedül voltam a gyerekekkel (ikrek) hétfőtől-vasárnapig, és utána is csak a veszekedés volt, hogy miért dolgozik ennyit. Plusz 3 hónapos korukig nem tudott mit kezdeni a gyerekekkel. 1.5 évesek, még most is van, hogy a válásra gondolok, amikor minden a nyakamba szakad, mert rá nem számíthatok. Nem ilyennek képzeltem el apaként.

2021. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

A szex elég ritka, mert amikor a gyerek alszik, inkább dumálunk, megmasszíroz, én is őt, aztán már álmos mindenki. Tudjuk, hogy lesz ez másként is. Nem hidegültünk el, Kb 2 hetenkent jön össze. Amúgy minket összekovácsolt a gyerek, csodálatos egymást ebben a szerepben megismerni.

9 hónapos a baba.

2021. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem
2021. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán. Sőt, nagyon kellemesen csalódtam a férjemben. A gyerek előtt egy pár voltunk, és most mi vagyunk a nagybetűs CSALÀD. Ennél jobban nem tudom kifejezni. Persze mindketten fáradtak vagyunk, a szex nem a régi, de nem is ez tart minket össze, hanem minden más, amiért együtt voltunk 8 évig hogy utána összeházasodjunk és gyereket vállaljunk. Több babánk nem lesz, így ahogy nő a lányom, egyre több időnk van egymásra.
2021. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem igazán. A fiam 3 hetes, a lányom 6 hetes kora óta nem kel éjszaka. A fiam most 5 éves, alszik este 9-től reggel 7-ig, néha 8-ig. A lányom 1 éves, ő este 8-tól reggel 8-ig alszik. Bőven van idő a szexre, pihenésre és minden másra is, plusz nekem nem kell egyedül csinálnom mindent, a férjem is teljes értékű szülő. Ezen kívül van 4 db nagyszülő, rájuk is lehet számítani bármikor.
2021. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit sem változott, pedig mi is költöztünk az elsőnél, a kicsik jó gyorsan megfogantak, segítségünk pedig nincs. A férjem teljes értékű szülő, egyedül a szoptatás volt csak az én feladatom mindegyik gyerkőccel.
2021. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!