Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás esetén egynap hányszor...

Fogzás esetén egynap hányszor lehet a babának hasmenése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6hónapos a babám! Nem igazan tudom megállapítani hogy most fogzik vagy növekedés ugrasa van! (Első baba) az ínyén nem látok semmit még, de nyűgös, rág, nyáladzik bár annyira nem hogy nyálkendő kellene! Viszont hasmenése van. Ilyenkor mit nevezhetünk normálisank? Légyszi a negatív kommentelők kerüljenek, nincs szükségem rá! Köszönöm szépen! Szép napot! :)

2021. júl. 4. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nàlunk alapból sokszor volt szèklete a gyerekeknek.. max 1 alkalommal volt több, de az összes làgy/ akár teljesen pelenkábaivódósan híg volt.


Kijött(a hegye) másnapra visszaállt a normál állapot.

Ez kb 1-2 hètig tartott maximum

2021. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy amiatt nyűgös, mert benyelt valamit és fáj a hasa, amiatt van hasmenése.
2021. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Napi 4-5-ször volt a kisfiamnak fogzáskor. Ritkán 6-szor is. Pár napig tartott.
2021. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es! Gondoltam rá én is, de mivel a hangulata jó és antibiotikum szed nem gondolnám! És ettől nem lehet hasmenése, mert már 2 hete szedi és úgy is max napi 1x volt széklete!
2021. júl. 4. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Látom írtad,hogy az antibiotikumot már 2 hete szedi, de kap mellé valamilyen probiotikumot? Simán lehet,hogy attól van ,mert kikezdte a bélflóráját 2 hét alatt.
2021. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5! :) Igen kap folyamatosan, eddig nem is volt gond csak a tegnapi nap volt az amikor ennyi volt a kaki. Összesen 3 hete szed antibiotikumot 1hétig erősebbet, de annál sem volt ennyi. Az is lehetséges hogy folyamatosan kapja az antibiotikumot és már kikezdte a bélflóráit(hiába kapja a gyengébbet)?!
2021. júl. 5. 07:58
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Simán lehet attól,hogy elfáradt a szervezete hiába kapja a probiotikumot.

Szegény jól benyalta.


Jobbulást neki!!!

2021. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen! :)

Azaz igazság hogy nem tudom sajnos hogy mi lehet a gond, mert az étvágyával nincs baj 2óránként eszik már lassan 1 hete. Sehol sem találtam olyan hogy fogzás esetén megnő az étvágya a babának!

2021. júl. 5. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!