Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy állt fel babátok?

Hogy állt fel babátok?

Figyelt kérdés
Nektek mikor először felállt babátok bútor segítségével tudott is állni normálisan? Vagy gyakorolta? Mert az én babám feláll, pár napja gyakorolja a bútoroknál és kapaszkodik, de elég hamar össze csuklik. Ez normális vagy mikor felállnak egyből tudnia kell tartani magát?
2021. júl. 5. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Hat az enyém egyből tudta magat tartani, de így nem órákig. Eleinte ő sem tudott rendesen leülni/leterdelni. Akkor csak állt és ordított, segíteni kellett neki. Erre megtanitottam és onnantól ment magától. Nem lehet, hogy azért csuklik össze mert ő sem tud leülni és ez a technikája?
2021. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagy egyből tartotta magát 10-20 percig, a kicsinek kellett 2-3 hét gyakorlás, mire úgy maradt. 😊
2021. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
9,5 hónaposan a kanapé mellett húzta fel magát. De még kicsit setén álldogált, aztán fokozatosan tudott egyre tovább, majd lepegetett oldalra. Sztem nincs gond ha még nem bírja magát sokáig. Mennyi idős?
2021. júl. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ő max fél vagy 1 perc 😆9 hónapos lesz 16.an
2021. júl. 6. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ráér még akkor. :)
2021. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemis aggódom, csak nem tudom a folyamatot.. Ha feláll egyből Tartja is magát vagy gyakorolnia kell, hogy tartsa magát
2021. júl. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!