Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tenyleg ilyen felelotlenek a...

Tenyleg ilyen felelotlenek a szuleink/rokonaink vagy mi parazzuk tul?

Figyelt kérdés

Nem vitat szeretnek, de neha ugy ki tudok akadni csaladtagokon.Soszor szamomra idegesitoen buta dolgokat akarnak tenni a lanyommal, de ha belegondolok en is felnottem valahogy.

Anyosomek rettentoen nem ertenek szerintem a gyerekekhez es ezen eleg sokat vitazunk.

Ezen az oldalaon is olyan sztorikat olvasok, hogy a hajam is egenek all?

A mostani anyukak (es persze velem az elen) parazzak tul vagy az idosebb korosztaly csinal tenyleg hajmereszto dolgokat?


2010. aug. 27. 00:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Mik azok a hajmeresztő dolgok?
2010. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Feltehetően mások szemében te is teszel ugyanilyen hajmeresztő dolgokat mással kapcsolatban. A mostani anyukák szerintem túlparázzák.
2010. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, mire gondolhatsz :) Nekem anyukám és anyósom is 70 körül van, és egyik sem csinált még eddig semmi olyat, amitől a hajam égnek állt volna. Lányom 2 éves.
2010. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezt Én sem értem, pont azért, amit írsz, mert hát Mi is felnőttünk, és semmi bajunk. Mégis a hideg kiráz a gondolattól is, hogy anyósomra bízzam a kisbabám, akár csak egy órára is. Édesanyámtól azért nem tartok, mert Ő, mint egy igazi jó gyerek, pontról pontra betart mindent, amit kérek, és nem parizánkodik. De anyósom, hát nem ragoznám.... na mindegy is, szerintem az a "baj", a Mi gyermekünk nekik az unokájuk, nem a gyermekük, és egész máshogy tekintenek rá. Nem olyan mértékű, fajtájú felelősséget éreznek iránta, mint Mi, a szülei. Csak babusgatni, kényeztetni akarják, esetenként megmutatni nekünk, hogy Ők mindent jobban tudnak nálunk, és talán ezen érzések, a más hozzáállás okozza az időnkénti hajmeresztő cselekedeteket. Talán, igazából fogalmam sincs, Én sem értem....
2010. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi lehet az, amin te ennyire kiakadsz, de ha sokan mondanak egyfélét, akkor érdemes lenne elgondolkodni, hogy vajon nem te gondolkodsz rosszul?!
2010. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

ez tényleg relatív:D

ha a nagymami azt mondja a 3 éves gyereknek hogy nyald a konektort mert finom az tényleg gáz.(vagy ha 12 évesnek kotont vesznek)

de ha ad egy kismotort egy 14 évesnek az teljesen normális és ha ilyesmin aggódsz akkor maradi vagy és ezt a gyereked szívni fogja.

2010. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Mindenfele eteleket italokat adnak amiket nem lenne szabad.

Sort kostoltat vele mezbe marja 2-3 honapos baba cumijat stb....

Hajmereszto, mert tudom, hogy ezek milyen karosak, de ha belegondolok sok mai anyukaval is ezt tettek es hala Istennek nem lett semmi komoly bajuk(vagy nem tudjuk, hogy ettol van-e).

Latom az erem 2 felet, de nem talalom az egyensulyt.

2010. aug. 27. 00:09
 8/22 anonim ***** válasza:
27%

utolsó vagyok, bocs a kategóriát utólag néztem meg:D

elnézést az offért

2010. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, mi lehet az, amin te ennyire kiakadsz, de ha sokan mondanak egyfélét, akkor érdemes lenne elgondolkodni, hogy vajon nem te gondolkodsz rosszul?!"


Nem rolam van szo...nem azt kerem, hogy azt irjatok en csinalom jol....

Ezen az oldalon olvasom a kommenteket es ezert jott a kerdes.

Azt hiszem nem jol fogalmaztam!!

Bocsanat

2010. aug. 27. 00:14
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Kedves első, és többiek is, negyedik vagyok. Hát örüljetek, hogy ilyen szerencsések vagytok, hogy nincs egy őrült anyósotok, vagy anyátok. Hajmeresztő dolgok? Napokig tudnám sorolni, annak ellenére, hogy abszolút laza vagyok minden téren, legyen az gondozás, hozzátáplálás stb. Pl.: 2 percre hagyom magára anyósommal a babám, és ebben a két percben leesik az ágyról (mert Ő a TV-t bámulja)???? (ja, tudom, mással is megesik, hát köszi....) Vagy, marhalábszár pörköltbe tunkolt nokedlit töm az akkor 7 hónaposom szájába???? És a csúcs, kólával próbálja itatni, mert éppen az van a kezében (asszem akkor kb. 10 hónapos volt a manóm)???? Na, erre varrjatok gombot.
2010. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!