Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja a babának...

Lehet valami baja a babának ha mindenből megkostoltatom amit főzök? 6 hónapossak leszünk 17-én.

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a hozzátáplálás,melette még szopizik.Hasfájás nem jelentkezett egyik étel után sem.
2008. dec. 8. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad a kérdésedet :-) Ha nincs semmi baja és stram kölyök, akkor nyugodtan szoktathatod a saját ízeidhez, hiszen évekig azt fogja enni. Sokan túlságosan is külön kezelik a babakaját (só, cukor nélkül), aztán külön időt kell majd szánni arra, hogy hozzászokjon szegény az ízekhez is.

Az én babám 10 hónapos és csak annyit tartok be (valami miatt), hogy 1 éves koráig nem kap tejterméket, lisztet és tojást. Kb. fél éves volt, amikor gulyáslevest adtam neki a miénkből, összeturmixoltam a sárgarépát, karalábét, pici husit a levével. Úgy cuppogott neki, hogy csak na.

2008. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért a káposztaféléket, aprómagvas gyümölcsöket és szerintem egyenlőre a tojást hagyd ki. Ja és a mézet is!
2008. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan lehet mindennel kostolgatatni! en mar ilyenkor adtam a lanyomnak!
2008. dec. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A k-betűsök is mehetnek neki,de azt csak kizárólag úgy hogy kimondottan neki főződ és amikor fől forrt az első levet leöntöd és új vízbe rakod vissza,így nem puffaszt.
2008. dec. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!