Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki nem engedi a szüleine...

Van, aki nem engedi a szüleinek, hogy tartsák a kapcsolatot az unokával? Mi az oka?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk ez folyamatos feszültség forrás. Én ellenzem a párom szüleivel szemben. Megalapozott indokom van. De mivel többször nem hallgatott már rám a párom, én kimaradok minden olyan dologból, ami a szüleit érinti. És ahol lakunk azt a lakást még jóval azelőtt vettem, mielőtt összejöttem a párommal. Így megtiltottam, hogy a szülei idejöjjenek.
2021. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
En apámat megfenyegettem. Azt hiszi, hogy vicces és jópofa dolog olyanokkal szórakozni, hogy majd ő motorozni fog vele, meg rábeszéli mindenfele veszélyes f.ságra. Közöltem vele, hogy nem azért szültem, hogy azon gondolkozzon, hogyan nyírhatná ki 30 éves kora előtt. És mivel ismerem, tudom hogy tömné a fejet ilyenekkel. Épp elég lesz majd azokkal a hülyeségekkel megküzdeni, amiket magától talál ki, nincs szükség rá, hogy ötleteket adjunk. Arról nem beszélve hogy egy 1,5 evesrol beszélünk könyörgöm. Ki az a barom, aki szerint vicces, hogy majd motorozásra meg lövöldözésre meg ilyen hülyeségekre tanítja?!
2021. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Apám alkoholista. Egy órát nem bír pia nélkül. Az én és testvéreim gyerekkorát tönkretette. Nem kell egy ilyen ember a gyermekeim életében.
2021. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem eltiltottam, csak megmondtam, hogy a felügyeletem nélkül nem marad ott a gyerek

Egyik nagyszülőnél sem.

Anyósom előszeretettel mondja, hogy a másik unokát ezért meg azért megverte (csak egy pl amin nagyon kiakadtam: kissrác 2-3 éves, nyáron nem akarta levenni a zoknit. Kedves mama szól 2× hogy vegye le. Kissrác nem veszi. Mama fog egy fakanalat és elverte a lábát. Na hát az én lányommal ezt senki...)

Anyám szintén zenész. Testvéreimnél tisztán emlékszek, hogy minden kézre csapással meg ordibálással volt elintézve

Köszönöm ebből nem kérek:)


Így a lányom csak akkor marad ott, ha én is ott vagyok, vagy párom:)

2021. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Apósom szó nélkül otthagyta a családját, aztán 15 évvel később most nagyon szeretne velünk kapcsolatban lenni. A férjem elhatárolódik, ezért az unokákat sem láthatja.
2021. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Apósom soha nem látta a 9 éves fiunkat, anyósom egyszer 3 hetes korában. A kislányunk 10 hónapos, róla nem is tudnak. Közös döntésünk ez a férjemmel, ő sem tartja velük a kapcsolatot lassan 12 éve. Rosszindulatú, gonosz, mérgező emberek, semmi jót nem tudnának adni az unokáiknak.
2021. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Szuleim isznak, csak ugy lehetnek ott a gyerekek, ha en is, kvazi en vigyazok rajuk.


Anyos pedig mindig szadizta oket es valas utan mondtam hogy tobbe en nem viszem oket oda, anyos tartsa az exferjemen keresztul a kapcsolatot veluk, ha akarja. Ez tortenhetne akar kethetente is, de anyos miatt evente 1db.

2021. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mint 5-ösnél.

Anyósom elhagyta a családját és most teper. Nem mondom, hogy el van tiltva, de nincs lehetősége találkozni. Apósom is hasonló, amint meglett a férjem 18, kiszállt az életükből, és új családot alapított. Nemrég írt fb-on a férjemnek, kért képet, de ennyi.

2021. júl. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Megtiltva nincs és nem is mondtam még senkinek,de egy jó darabig biztos nem hagyom a fiamat anyósékkal. Rendesek,de szerintem anyósom iszik... váltig tagadják,de sajnos sok alkesz volt az életemben és ismerem a jeleket. A másik gond,hogy figyelmetlenek,múltkor majdnem a konnektorba nyúlt a gyerek,após lábától 10 cm-re,úgy szaladtam oda.. na így bízzam rá.

És ami még zavar..folyton szájon akarta puszilni a gyereket,míg 2x leb.sztam,hogy nem teheti. Legutóbb meg kesergett,hogy lemaradt a pelenkázásról és nem látta pucéron,mert "mama ilyen pedofil hajlamú". Na ott rándult görcsbe a gyomrom,mondtam is,hogy ez nagyon undorító vicc volt..diplomás pedagógus..

Szóval nekem furcsák,így nem merem rájuk bízni felügyelet nélkül,míg nem lesz önálló.

2021. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 hű rád emlékszem, ez a vicceskedős "mama pedofil hajlamú" beszólás bevésődött 😆🤦
2021. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!