Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset foglalkozok a babammal?

Keveset foglalkozok a babammal?

Figyelt kérdés

Tobb mint egy honapja fedeztek fel nalam egy halistennek joindulatu tudo betegseget. De azzal jar hogy mindenem faj. Az izuletek, vegtagjaim stb. Gyenge vagyok. Es igy nem birok annyit fogalalkozni az 5 honapos babammal amennyit kene. Este 10-11 kor alszunk es reggel 9 kor kelunk. Meg etetem, hulyeskedek vele. Meg probalom meg nevetettni. Enekelek neki es neha egy kis torna is. Aztan a jatszo matracara rakom amin eleg jol el van, csungenek a jatekok es azon kivul is korul veszi a jatekok. En addig reggelizek es kavezok melette, 3szor alszik napkozbe korulbelul. Es szinte az egesz napot majdnem a jatszo matracan tolti, oda szoktam menni hozza beszelni, ugyan ugy enekelek neki kicsit, vagy mrg gyomoszolom, aztan meg melette pihenek szenvedek miutan elvegeztem a hazi munkat. Van amikor fel veszem olbe es setalunk a lakasba, le is szoktunk menni setalni a levegore, de az is ritkabb mostanaba.

De a lenyeg hogy a jatszo szonyegen tolti a legtobb idejet es fedezi fel a jatekokat, es lelki ismeret fordulasom van hogy esetleg tul keveset foglalkozok vele. Elso babam nem

Is tudom igazabol. Hogy gondoljatok? Kulfoldon vagyunk igy sajnos senki nem jon at hebe hoba hozzank.

Bocsi a Magyaromert


2021. júl. 14. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idős korukban nekem is a szőnyegen voltak, hiszen olyankor kell erősíteniük a hát és nyak izmaikat. Ott rakosgattam a játékokat, lapozgattuk a baba könyveket, magyaráztam neki, mi micsoda, énekeltem, mondókáztam.
2021. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem volt bajom, ennél többet mégsem foglalkoztam a babáimmal.
2021. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak en gondolom tul? Hogy keveset foglalkozok vele?
2021. júl. 14. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem igenyli a babad, ennyi eleg. Eleg kis chill lehet :)
2021. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy nő es fejlődik a mozgása többet kell majd, de egyenlőre ez a jó neki. Most még csak a közvetlen környezete érdekli
2021. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Így van, ahogy az utolsó írja...

Ahogy nőnek nem lesz ilyen “jóvilág”.

Amikor megindulnak, akkor kő kövön nem marad.

Nálam ez 10 hónaposan jött el.

2021. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen keszulok 😁

Koszonom

2021. júl. 15. 12:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!