Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongást hogyan...

Szeparációs szorongást hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Mivel tudom megkönnyíteni a baba életét 7 hónaposan?

2021. júl. 14. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott maradok vele.. :) Hordozókendő, aztán teszem a dolgom, ha kell. Ha nincs dolgom, mellette vagyok.
2021. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de amikor másokra hagyod? azt hogyan oldod meg, hogy ne legyen vilag vege?
2021. júl. 14. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Ha főzök, a konyhába játszik. Ha takarítok, viszem magammal.

Ha olyan a dolgom, akkor csinálom, amikor alszik.


Masokra hagyni?!

Sosem hagytam az apján kívül senkire...

2021. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem hagytuk őket máshol, ha elmentem én vagy a férjem valahova este, akkor is maradt egy szülő velük. Sosem volt szeparációs szorongásuk.
2021. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Türelemmel. A szepás időszakokban pedig nem hagytam másra, max az apjára. Ő megoldotta, igaz ott is mindig volt vagy fél óra sírás mire megnyugodott neki. Másra nem hagyjuk ilyenkor mert gond nélkül végig üvöltene 3-4 órát is akár.
2021. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Másfél éves a kislányom,mi nem tapasztunk ilyet,hogy szeparációs szorongás

Itt találkoztam vele pár hónappal ez elött,nem is tudtam,hogy van ilyen,hogy ilyen létezik

De ezek szerint nem minden babánál alakul ki,de mi sem hagytuk másra,sem kisebb korában,sem most

Lehet azért nem alakult ki?

Ez tényleg érdekes dolog,most kezdtem el ezzel a dologgal foglalkozni

Kiváncsi vagyok más anyukák tapasztalataira

2021. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem azon múlik... Covid miatt mi se nagyon mentünk sehova, szülők se tudtak jönni így nem lett olyan kapcsolat hogy simán rájuk hagyjuk. Most kezd alakulni hogy többet találkozunk. 3* hagytuk őt másra, 2 óra erejéig, ügyintézés miatt, de ennyi. Ettől függetlenül volt egy húzósabb időszak amikor kikerültem a képből már sírt, pedig még ugyanúgy a szobában voltam. Úgyhogy nem ezen múlik. Ez is az idegrendszeri fejlődés egy állomása csak van akinél komolyabb, másnál enyhébb és max egy pár napos hisztinek, nyűgösségnek gondolja az ember.
2021. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ùgy, hogy mellette vagyok, figyelem az igènyeit.
2021. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nálunk nagyszuloknel is sokat van vagyis volt eddig de igy nem tudom mi lesz
2021. júl. 14. 15:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Szepa alatt nem hagytam senkivel a férjemen kívül. Nálunk az első kimaradt, viszont most 16 hónaposan bepótolta. 🤦 Épp ma állapítottuk meg hogy talán már lassan kifelé jön belőle. Túl kell élni. Válaszkésznek lenni az igényeire. Elismerni az érzéseit. Hagyni, hogy többet bújjon. Tudni kell hogy ez nem tart örökké. Ennyi.
2021. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!