Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan bébiétel, ami csak...

Van olyan bébiétel, ami csak egy fajta gyümölcsöt, zöldséget tartalmaz?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik? Gondolok olyanra, hogy csak őszibarack, csak körte, csak alma, stb. Ősszel kezdjük a hozzátáplálást és akkor már nem lesz ennyi idénygyümölcs. Lefagyasztani nem tudok, nagyon pici a fagyasztónk.
2010. aug. 28. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Magyarországon kaphatóak-e a Hami termékek, nálunk Szlovákiában ezek a legjobbak, s rengeteg egy összetevős gyümölcsös, illetve zöldséges is van. Sőt, kifejezetten kóstoltatásra is van brokkolis, karfiolos, répás, barackos, almás, körtés, áfonyás is ha jó hiszem.
2010. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ősszel még van őszibarack, friss is. Alma, körte még télen is van. Répa, krumpli szintén. Úgyis ezekkel kell kezdeni. Talán a meggy az, ami adható lenne, de akkor már csak fagyasztva lesz elérhető.

Egyébként a Kecskemétinek van csak szilva és csak őszibarack, de ezekben is van rizs, hogy táplálóbb és sűrűbb legyen. Aztán a Hippnek van sütőtök és a Babylove-nak láttam kisadagos sárgarépát. De úgyis télen jön majd a sütőtök szezon, lesz cékla megh gesztenye is. És a banánt se felejtsük ki, szerintem nincs gyerek, aki ne szeretné. Szóval nem maradsz le semmiről.

2010. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Húú, szerintem ezt itt sajnos nem lehet kapni, még sehol nem láttam. Hipp, Nestlé, Kecskeméti, Univer, Babylove, ilyenek tuti vannak.
2010. aug. 28. 13:53
 4/14 anonim ***** válasza:
2010. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Remélem meg tudom majd oldani. :) Csak jobb lett volna azért pl. április/májusban kezdeni a HT-ást, akkor talán nagyobb lett volna a választék. De majd jövőre, amikor már mindent ehet. :) Köszi a válaszokaT!
2010. aug. 28. 13:55
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Köszi!!!!! Megnyugodtam egy picit, csak már csomószor kerestem és sehol nem láttam ezeket.
2010. aug. 28. 13:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Kecskemétibe van. Őszibarack, szilva....biztos van még.
2010. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A linkes vagyok. Nestlé fajtában is van:


[link]

2010. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi megint. Az is jó, hogy sok van almával, répával keverve, ezeket meg bármikor lehet venni és kóstoltatni.

Márciusi baba, de csak most kezdtem gondolkodni, hogy milyen 'jó lesz' télen kóstoltatgatni.

2010. aug. 28. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Októberben kapható finom alma, körte, sütőtök.

Megint linkes vagyok.

Kisfiam annyira rácuppant a babakajára, hogy 1,5 évesen tudtam végre leszoktatni.

Ma már másképpen csinálnám. Piacon venném meg, amit csak lehet. Ez csak jótanács.

2010. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!