Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam állandóan akkor pisil...

Kisfiam állandóan akkor pisil mikor leveszem róla a pelenkát. Ezt napjában megteszi 5-6x. Nem szoros neki a pelenka, figyelek rá nagyon. Hogyan tudnám megelőzni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig nyakig pisis, van hogy a csap alatt mosom le, vagy popsitörlővel törlöm át ahol érte a pisi, persze üvölt folyamatosan amíg zajlik a folyamat. Ráadásul pelenkakiütése is van, mire megszárítom megtörölgetem kezdhetem elölről. Félek megfázik ennyi "mosdatástól" illetve az sem mellékes, hogy egész nap a romokat takarítom. 1 hónapos egyébként.
2021. aug. 2. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszed tisztába azonnal, hanem csak kibontod, megvárod, míg pisilni kezd, addig visszahajtod a pelenkát.
2021. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez ment sokáig, úgy csináltam ahogy egyes írja, ha láttam, hogy pisi lesz, nem vettem le teljesen a pelust és visszahajtottam gyorsan.
2021. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy inger.

Kibontod a meleg pelusbol erzi a huvosebbet es pisil.

Ahogy az elso is irta, csatold ki, de varj egy kicsit mielott csereled… vagy legyen keznel textilpelus… mosni kell, de legalabb felfogja.

Nekem a lanyom fiukat meghazudtolo modon tudott pisilni… :)))

2021. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!