Babaval repules?

Figyelt kérdés

Most eloszor utazunk az 5 honapos babankkal.

Rutinos anyukak segitseget kernem, ti hogyan utaztatok repulon a babaitokkal?

100% Anyatejes a kisfiam. Hogyan tudnam megoldani az etetest? Ugy tudom fel es leszallasnal erdemes adni neki enni a legnyomast miatt. Hogyan oldottatok meg? Fejtetek le elore tejet? Esetleg szoptatni?

2 reszes babakocsit viszek neki ami egyben autos ules is.

2,5 oras az ut. Keso esti jarat ( ryanair)



2021. aug. 3. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
A járaton nem leszel közönség kedvenc az biztos.
2021. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

1, vagy de. Mi mindig azok vagyunk, mivel sose a mieink sírtak és ezen ámulni szoktak. :D


Szoptatni vagy játszócumi vagy víz. Ha ablak mellé foglalsz és melléd családtag ül (középre), akkor nagyon diszkréten megoldható a szoptatás, csak az övvel kell cselezni (nem kikapcsolni).

Lefejt tej szerintem kivitelezhetetlen, hisz eleve 2 órával előbb ki kell érni, így szobahőmérsékleten nem tárolhatod, ha pedig lehűtöd, ki fogja megmelegíteni? A felszállás alatt nem lesz erre érkezésük a légiutas kísérőknek.

2 részes babakocsit vihetsz, de a hordozó részt is feladva. Gépen az öledben ül, kivéve ha veszel neki is helyet és a hordozó légi közlekedésre minősített.

2021. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

8 hónapossal simán repültünk, felszállásnál szoptattam ugy hogy ablak mellett ültem férjem mellettem, kendővel takarva konkrétan senki semmit nem is vett észre belőle. 2 éves korig ölben van ugye. Utána aludt egyet amikor fent volt nézelödött vagy babrált játékokkal probáltuk lefoglalni. Nem volt semmi sírás pedig vagy 5 órás volt a repülőút de jobban bírta mint mi:)

Babája válogatja. Ez nálunk azóta is így van, 4 éves már.

2021. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

#2. 2.5 óra ismeretlen zajos környezetben légnyomás változással küzdve, olyan emberek között akik aludnának mindezt egy fémcsőben.


Nem azt mondom 1-esnek igaza van, de hazudnék ha azt mondanám nem értem meg honnan jön.

2021. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

En sem orulok az esti jaratnak de ez az egy olyan legi tarsasag volt ami megfelelo minden teren. Angliaban elunk, es 2 eve nem voltam otthon a virus miatt. Vannak beteg nagyszuleim akiknek minden vagya, hogy lathatsak dedunokajukat. Sot Nekem egy csakadtagom sem latta meg a kisfiamat. Sajnalom, de nem erdekelnek masok.

Egyebkent az en kis fiam olyan nyugodt mint egy angyal, egyaltalan nem siros!Mindenkinek ilyen babat kivanok 🙏🏼

2021. aug. 3. 17:32
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Etetést miért kéne a repcsin?


És nyugi, a legnyomásváltozás miatt tuti üvölteni fog ;) unokatesóim is halál csendes babák voltak, kivéve, mikor repültek, mert akkor ordítottak a fülfájástól.

2021. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

6, pont azért hogy ne üvöltsön, okoska!

A fülfájást ugyanis meg lehet előzni azzal, ha felszállás alatt rág/nyel az ember, mert akkor a nyomás kiegyenlítődik a fülben.

2021. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Milyen volt a repules?
2022. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oda-vissza teljesen rendben volt! Az elso 5-10 percben hisztizett de vegig aludta szinte mind ket utat. Vissza fele fent volt a leszallasnal es nagyon elvezte. Nem dugult be a fule se
2022. okt. 24. 11:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!