Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kólikás babák anyukái! Volt...

Kólikás babák anyukái! Volt nálatok "tetőzés" amikor még rosszabb volt a hasfájás (gyakrabban jött, tovább tartott, stb)? Mi a 7.hétben járunk, és úgy érzem előjött a tipikus 6-8.heti tetőzés, amit sok helyen írnak...

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a hetedik héten volt a tetőzés, az egy olyan hét volt amikor napokig csak párszor 10 percet aludtam. Nem is nagyon emlékszem arra az időszakra.. De utána szép lassan javulni kezdett az egész.
2021. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nàlunk 6. Hèttől volt szörnyű. Utàna nem emlèkszem, minden összefolyt. Aztàn a 12. hèten voltak jobb napjaink, 13. hèten teljesen megszűnt az òràkon àt tartò üvöltès.

Kitartàst, nagyon nehèz időszak, tudom.

2021. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1/2! A 7.hét után javult is? Nem tartott hetekig a tetőzés? "Csak" 1 hét volt annyira szörnyű?
2021. aug. 4. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok. Nekünk az első 3 hónap brutális volt... Se éjjelem, se nappalom nem volt. A tetőzés egy-másfél hétig tartott. Utána nagyon apránként javult, ezt úgy értem hogy nem sétálgattam vele órákon át miközben üvöltött, hanem le tudtam vele ülni és úgy tudott rajtam aludni. Én ettől még persze nem aludtam sokkal többet, de mentálisan már sokkal pihentebb lettem. Nekem ez akkor óriási eredmény volt. 3 hónapos korától pedig szinte teljesen megszűnt, sőt onnantól nem is evett többet éjszaka. Ettől még azért egyszer kétszer ébredt éjjel, de enni nem kért, pár perc ringatás után le tudtam tenni. Ez így ment 8 hónapos koráig, aztán bejött a szepa és újra nagyon nehezek lettek az éjszakák. Míg be nem sokkaltam és magunk közé vettük, na onnantól aludtunk minden éjjel reggelig.
2021. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, hàt èn semmi javulàst nem làttam a 12. Hètig. Ha volt is a fàradtsàgtòl nem vettem èszre.
2021. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!