Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az oka, hogy a pelenkák...

Mi az oka, hogy a pelenkák külsején minta van?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka, hogy nem fehérek a pelenkák, hanem színesek, tele vannak állatfigurás, mesefigurás meg egyéb mintákkal? A Pampers, Libero, a dm-es is, meg a Lidl-ös is tele van mintával.

Marketingszempontok és van aki csak ezért veszi meg őket? Nem gondolnám, egyrészt a pelenka úgyse látszik, mikor megveszi az ember, csak mikor már bontja ki, meg marketingnek ottvan a csomagolás, a márka, meg hogy ilyen-olyan szuper nedvszívó meg bőrbarát, stb.

A szülők úgyis végigpróbálnak mindent, és azt fogják venni ami "beválik" (tehát nem folyik ki, nem üti ki, rá való fazonban stb) tehát lényegtelen, a babának meg abszolute mindegy, hogy mintásba vagy minta nélkülibe pisil/kakil, úgyse érzékeli h milyen van rajta..

Így tehát fennáll a kérdés, hogy mi értelme van ezekre az egyszer használatos pelusokra mintát tenni? Tudja valaki?



2021. aug. 4. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Van baj!
2021. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 ezt bővebben kifejtenéd, kérlek?
2021. aug. 4. 19:28
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Mert cuki...

Amugy funkcioja nincs, a gyereknek egy bizonyos kor alatt holmindegy...

2021. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát én bevallom, volt, hogy azért is vettem egy bizonyos pelenkát, mert nagyon tetszett a mintája.

A pufies-nak volt egy nyári kiadású fagyis-jégkrémes mintás peluja. Oda voltam érte😄 utána volt vespa-s biciklis, az is nagyon vagány volt.

2021. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ja de amúgy nagyon meg voltam elégedve a pelenkával, tehát csak a minta miatt nem vettem volna meg, ha amúgy csak egy pisit bírna ki. Úgy értettem, hogy abból a márkából kifejezetten azt a mintát vettem.
2021. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Most nyáron a Liberonak volt limitált kiadású strandolós bugyipelusa. Nagyon tetszett, és pont ma vettem új csomaggal, de már nem volt. Sajnáltam mert tetszett. Mellesleg a szókincs fejlesztéséhez szerintem jó. Mikor pelenkázok egyet a lányom kezébe adok és mondom hogy mi van rajta. Van hogy tőle kérem,hogy mutassa meg az állatokat, képeket. Addig is nyugton van 😅
2021. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Ezen már én is gondolkoztam. Nem jöttem rá hogy mi a funkciója. De a wc papír is mintás.
2021. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekem még 18 hónaposan is mászott a gyerkőc,felállt táncolni,folyton rázta a popsiját.

Itthon mindig jó idő van,szinte sosincs rajta csak max egy póló és a pelus.

Tudod milyen cuki az,ha rázza azt a tigrises pampers pelust? :D


Plusz,miért is ne.Ha már kiadsz 100 (sokszor kevesebb)db pelusért 5000ft-ot had legyen színes.

2021. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

bölcsiben dolgozom.

bizony van, hogy a szobatisztaságra hajlandóságot sem mutató gyerek nem akar pelenkát. olyankor úgy tudom rávenni, ha a sajátja mintás, többféle mintájút a kezébe adok, és választhat, hogy pandásat vagy tigriseset kér pl. eddig bevált :D

2021. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Ennyire ráérsz? Akkor gondolkozz: minek minta a zsebkendőre, WC papírra, konyhai törlőkendőre, szalvétára, intim betétre, tamponra?
2021. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!