Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jósol előre ha sokkal...

Mit jósol előre ha sokkal fejlettebb a gyerekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap voltunk 8 hónapos védőnői vizsgálaton,ahol elmondta a védőnő,hogy a kislányom jelenleg 1 éves szinten van. Autót tologat,feláll,lépeget,beszélget. Szerintetek ez jelent valamit? Lehet,hogy a későbbiekben zseni lesz a gyerekem? Mármint úgy értem,hogy később is sokkal fejlettebb marad?

2021. aug. 18. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezt előre senki nem fogja tudni megmondani, majd kiderül
2021. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Lehet belőle barmi. Zseni, átlagos, de akár átlag alatti is idővel.
2021. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős korban még nem derül ki semmi, nem azt jelenti hogy egyenesen arányosan zseni. A legtöbb gyerek fejlettebb, mint az aktuális kora.
2021. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Semmit sem jelent. A nagy nekem is ilyen kis koravén volt, 2 évesen végigmondta az abc-t úgy, hogy szót is társított a betűkhöz (pl t, mint túró). A kicsi picit lassabb volt az átlagnál, jó pár hónappal később kezdett el kirakózni, rajzolni, stb. a nagyhoz képest. Kb 3 éves korukra tökéletesen kiegyenlítődtek, ugyanolyan beszéddel, finommotorikával, egyensúllyal és logikával rendelkeztek. 😊
2021. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Mégis mit jelentene?!
2021. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Igen, azt, hogy szuper anya vagy :)) masok pedig szar anyak :))
2021. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Az én kislányom is hasonló volt, másfél évesen már mondókázott. Most végezte a 3. osztályt, imádom meg minden, de objektíven nézve semmi extra. Értelmes, de messze nem okosabb, mint bármelyik gyerek az ő korában.
2021. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
9 hónaposan jártam és nem vagyok zseni. Átlag feletti az IQ-m, de a kettő nem ugyan az🤷
2021. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Semmit nem jósol előte, a gyerekek más ütemben fejlődnek. Az én fiam le volt maradva mindig az oviban, jártunk fejlesztésre, iskolában kitünő tanuló, nagyon jó matekból és az IQ-ja 120 feletti, szóval ez a fejlettebb 2 hónappal vagy le van maradva, tényleg semmit nem jelent a későbbiekre nézve.
2021. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

El kell keserítselek, de amit ide leírtál azt nagyon sok 8 hónapos csinálja már.

Az én fiam koraszülött volt mégis ugyanitt tartott 8 hónaposan.

2021. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!