Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Pampers...

Mi a különbség a Pampers Activ Baby 4-es és 4+ pelenka között?

Figyelt kérdés
Azon kívűl , hogy más -más kg van a csomagoláson feltüntetve. Melyik részén, mennyivel nagyobb a 4+-os méret?
2010. aug. 30. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát...őszintén szólva nem sok különbséget látok a kettő között, én azt hittem hogy nagyobb lesz. Múlt hét óta használjuk a 4+-os méretet, talán annyi, hogy egy kicsit hosszabb mint a 4-es. Szerintem rövidesen váltanunk kell az 5-ös méretre, mert szélességre kicsi lesz, most 11 kg körül van a kisfiam.
2010. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi, hogy picit hosszabb, nagyobb a nedvszívóképessége. Értem a logkát benne, mi sokáig használtuk, mivel az 5-ösből még kifolyt a pisi -nagy volt - de a 4-es már szűk volt rá és folyton átázott.

1.5 év körül /enyém fiú/ használtuk, hosszú, nem duci babón.

2010. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát igen az én 1 éves fiam is hosszú, vékonyabb testalkat.

A köldökénél mindig lecsúszik a sima 4-es méretű pelus és mostanság éjszaka sem bírja elnyelni a sok pisit.

2010. aug. 31. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
A 4-es kicsit kisebb. Nekünk mindig az a méret volt jó, aminek az alsó súlyhatárába már beleestünk. Hamarosan 11 kg lesz, és érzem is a pelenkán, ha azt eléri váltunk is az 5-ös méretre, mondjuk ő egy kicsit duci is.
2010. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!