Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamengiomaja van valaki...

Hamengiomaja van valaki babajanak?

Figyelt kérdés

3 hetes a babam szuletese ota van egy piros foltocska a szemhelyan nem nott neki

Ha hamengioma lenne elkezdett volna mar neki noni?


2021. szept. 9. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Hemangioma


Dokinak kell megmutatni.


Kislányomnak is van, de a hasán. 2 éves és még nem múlt el. Most kezd fehéredni neki a közepe

2021. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de kinőttem. A nyakamon, tűzvörös folt, kb 20Ft-os nagyságú. Teljesen eltűnt.
2021. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7 hetes a babám, kb két hetesen jelent meg a nyakán, de nem nőtt. A védőnő mit mond?
2021. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elfog tünni, ne aggódj. A kisebbek általában 2 éves korig legkésőbb eltünnek.

Nekem 3-ból 2 gyerekemnek van. A nagynak a talpán volt már eltünt, a kicsi 9 hónapos neki a derekán van még.

Unokanővérem kisfia hatalmas hemangiomával született az arcán, a szeme és az orra volt érintett. Ma már tizenéves fiú és nyoma sincs.

2021. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3 hetesek vagyunk miota megszuletett nrm nott neki

Pont a szemhejan van

Bizhatok benne hogy nem nol meg? Vagy ezek minden esetben megnonek? :( igy maga a folt nemis zavarna ha tudnam hogy csak siman egy folt marad es nem nol meg neki

2021. szept. 9. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:
2021. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen idős korban jön elő. Nőni fog sajnos. Sok gyerekorvos védőnő csak azt mondja majd elmulik. Neki elég feltűnő helyen van, Heim Pál kórházban tudnak segíteni, illetve magán kórházakban.

Facebookon is van csoport. Ne hagyd rá, főleg ilyen helyen.


Szívesen segítek privátban, érintett vagyok.

2021. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Na igen elmúlik, egyszer valamikor tizenévesen. Ne is haragudj de az én gyerekemet már a bölcsibe oviba us halálra szekálták.. lehet elmúlt volna tizenévesen nem vártam meg.
2021. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hemangioma van a háta közepén. Pár hetesen nőtt, kijjebb dudorodott, simítással is lehetett érezni, míg születésekor csak folt volt. Most 15 hónapos, egyre kisebb, feheredik ki a közepe, lassan el fog tűnni.

Tűzfolt meg a tarkóján van, pont a hajvonalnál. Az olyan mint volt.

2021. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Heim Pálba kérj beutalót, ott segítenek. 😊 A lányomnak kb 1,5 éves korára tűnt el teljesen a megfelelő kezeléssel.
2021. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!