Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkereszteltetitek a babatokat?

Megkereszteltetitek a babatokat?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 07:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%

Eleinte szó volt róla, mert a családban szokás, de végül rájöttünk, hogy ezt nem kell ráerőltetni a gyerekre (hiába vallás szerint megtisztulás), ha ő később keresztény szeretne lenni, akkor majd megkeresztelkedik önakaratból.

(Nem vagyunk hívők)

2021. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
26%
Mi az egy honapos babankat megkereszteltettuk. Ha nagyobb lesz, meg mindig donthet arrol ha mas vallast szeretne kovetni, de igy legalabb nem pogany, elindul egy uton es nem lesz diszkriminalva bizonyos helyeken.
2021. szept. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%

Mi megkereszteltük a gyerekeinket.

A férjem hívő.

2021. szept. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%

"de igy legalabb nem pogany, elindul egy uton es nem lesz diszkriminalva bizonyos helyeken."


??????????


Miért, mi van abban, ha pogány, az nem ugyanolyan ember?


És milyen helyen lenne diszkriminálva?


Esküszöm, nem értem.

2021. szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
72%
"de igy legalabb nem pogany" Ez amúgy vicces, mert engem megkereszteltek újszülött koromban, és a családom nő tagjai között én vagyok az egyetlen ateista. :D
2021. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

Természetesen, nem.


Mi nem vagyunk templombajárók, nem hiszünk a kereszténységben és ezért álszentség lenne megkeresztelni.


Majd ő eldönti később, szeretné-e.

2021. szept. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Egyik gyermekünk sincs, férjem sincs megkeresztelve, csak én. Nem hiszünk semmilyen vallásban.
2021. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
63%

Megkereszteltük őket, mert a férjem családjában szokás.

Most így 10 évvel később azt mondom, mivel látom, hogy a férjemnek ez mennyire nem jelent semmit, lehet, hogy ha előröl kezdenénk, tiltakoznék ellene. Bár akkor meg anyós kiszekálná a lelkemet. :D Szal jobb a békesség, és a gyerekeimnek is van keresztanyja, mint az unokatesóknak, nem érzik magukat kihagyva valami fontosból. Én a magam részéről ateista vagyok.

2021. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
49%
igen
2021. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2021. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!