Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam szopizas kozben...

Kisfiam szopizas kozben csipkedi a mellemet, ez normalis?

Figyelt kérdés
Eleg fajdalmas, ket kis ujjaval osszefogja a bort a mellemen es azt maszirozza szoptatas kozben. Amikor cumisuvegbol eszik akkor azt az oklevel utogeti.Volt valakinek hasonlo elmenye?
2010. aug. 31. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
az én kislányom is csípkedi,be is van pirosodva azon a részen....megfogom a kezét de mindig visszatéved a cicire és csípkedi..fáj nekem is...
2010. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyanezt csinálta az én kisfiam is, sőt az egyik mellem felett anyajegy is van, néha azt akartam megfogni, kapargatta. Most meg hogy elmentem bőrgyógyászhoz ellenőriztetni, mondta is a doki, hogy látja, hogy ezt már elkapartam párszor.
2010. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is ezt csinálja.
2010. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csipked, sőt a lábával rugdossa az oldalamat, ha fekve szoptatom, akkor meg a lábamat.
2010. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ezt csinálta 4-5 hónaposan. Tiszta kék folt volt a mellem a csípésektől, a combom meg a rúgásoktól. Pár hét után szerencsére elhagyta.
2010. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat..megnyugodtam. azt hittem csak az en fiam csinalja ezt:)) De ahogy olvasom ez nem egyedi eset. Koszi megegyszer
2010. szept. 1. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!