Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy négy hónapos babával...

Egy négy hónapos babával miket lehet játszani? Hogyan lehet lefoglalni?

Figyelt kérdés
Vannak rágókái, csörgői, játszószőnyeg, amin fölé lógnak a játékok, a kiságyban forgó játék, ami zenél is közben. Mintha már unna mindent. Mi jöhet még szóba?

2021. szept. 30. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kösd magadra és járkáljatok. Menjetek le sétálni. Csináld a dolgod, ő meg addig fekszik.
2021. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt imadta a gyerek (igazabol a mai napig is), es a hasalast is jol lehet gyakorolni rajta.

2021. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Az én kislányom imád mindent ami nem játék és nem neki való 😅 távirányító, telefon, üdítős flakon, bármi amit meglát de nem szabadna😅
2021. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam akkor már nagyon szerette, ha verset mondtam vagy énekeltem neki. Illetve mentünk mindig egyik szobából a másikba, akkor ott játszottunk, aztán jött velem a konyhába, fürdőszobába, nézte amit csinálok, így a környezetváltozás kicsit segített, hogy ne unja el magát.

De ez az időszak amúgy nagyon nehéz volt, mert még nem tudott helyet változtatni, de már érdeklődő volt, igényelte az ingereket. Ha elkezd kúszni/mászni, akkor már jobban le tudja majd kötni magát.

2021. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!