Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabáknak miért kellhet...

Kisbabáknak miért kellhet személyi és ügyfélkapu regisztráció?

Figyelt kérdés

esetleg kellhet a CSOK, ZOP, Otthonfelújítási támogatás, vagy mi miatt?


COVID miatt még nem nagyon vinnénk közösségi helyekre, frissen született kisbabánkat.


Mire kellhet egy kicsinek a személyi és ügyfélkapu reg?


Külföldre nem utazunk, szálláshelyeken nem szállunk meg.


Köszi.



2021. okt. 1. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Általában a csok / babaváró miatt szokták a személyit igényelni nekik, na meg mintha Én úgy tudnám, hogy már babáknak is 'kötelező', azonosítás céljából.

Hogy ügyfélkapu minek, na azt nem értem Én sem.

2021. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
EESZT miatt esetleg ha a leleteit stb akarod megnézni, máshoz én még nem használtam.
2021. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Személyi kötelező, legalábbis nálunk pl rendőr kérte igazoltatásnál, nem volt (6 hetes volt a gyerek) , nem büntetett meg de kérte hogy csinaltassuk mert ő jofej volt.


Ügyfélkapu pl leletek miatt jó ha van.

2021. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Személyi kötelező, bàr nem szoktak szívózni vele, de pl nekünk szàllodàban kértèk, persze nem újszülöttel, hanem pàr hónapossal mentünk.


Leleteket recepteket beutalókat lehet az eeszt-en megnézni


Gyakran használom

2021. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Neked miért kell a személyi? Azért kell a kicsinek is, a személyének az igazolására. Amúgy szálláshelyre is kötelező már a babáknak is.
2021. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Most már bárhova utazol Magyarországon belül, mindenhol kérik a személyit (csecsemőnek is) egy szeptember 1-jén életbe lépett törvény alapján.
2021. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy oké hogy pl 4 hetesen nem mész vele, de fél évesen már örülni fogsz ha kimozdulhattok. Egyébként meg pikk pakk megvan. Így akkor csináltasd meg amikor nektek először szükségetek lesz rá.
2021. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, tök egyszerű, még időpontot is foglalhatsz előre, nekünk is kB 10 perc volt, vagy annyi se
2021. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Mert kötelező. Kész pont.

Egyébként az ügyfélkapu nagyon praktikus. Azon keresztül kértem eu-s eü kártyát. Eeszt-n látom a recepteket, lelelteket a gyereknek is. Mi voltunk csecsemővel külföldön.

2021. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Egyik gyereknek sincs személyi igazolványa, és nem hallottam olyant, hogy kötelező, erről van vmi hivatalos információ?
2021. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!