Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tescoba általában mennyibe...

A Tescoba általában mennyibe kerül a fa átalakítható etetőszék?

Figyelt kérdés
Bababoltba 13 ezer volt, annyira sajnos nem vagyok elengedve, hogy ennyiért tudjak venni.
2010. szept. 2. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

10-15 000 között.

mi 2 éve kaptuk, az 15 000 volt, és tescós.

2010. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...ja, vegyél használtan bababoltban, vannak gyönyörűek, fából is.
2010. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi 1 hónapja néztük 13-ért volt.Nem tudom hol laksz,de Pesten a Soroksári Úton van 7-ért!
2010. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15 ezerért marha drága, de hát a tesco sem olcsó. Én már láttam 8-9 ezerért.

Tessék itt 8 ezer: [link]

2010. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7990.- -a kikában-
2010. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit "off", de ha nem haragszotok, leírom: etetőszéknél nagyon fontos, h mosható, levehető huzata legyen, ha van huzata. Egyszer itt olvastam, h valalki olyat vett, ami nem volt levehető. Mi IKEA-s széket használunk, azért 'imádjuk', mert 2 perc alatt tiszta lesz a zuhany alatt, és nagyon olcsó volt. ( [link]
2010. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Basszus, ugyanilyet láttam a bababoltba is mint a kikába, meg az elefáni, csak az ugye 13 ezer volt. Azért dolgoznak ám árréssel.

Köszi a válaszokat.

Utolsó válaszolónak, jó lenne ilyen etetőszék, csak a lányomnak elég vastag a combija, és még csak 7 hónapos:), és ha jól láttam elég kicsi a hely ezen az etetőszéken a lábrésznél. De amúgy jó lenne, mert árban megfelelő.

2010. szept. 2. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!