Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen neveket sorolnátok...

Milyen neveket sorolnátok ebbe a kategóriába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lány és fiú neveket is keresek, amiket adnátok vagy adtatok a saját gyerekeiteknek, ami nem túl szappanoperás, nyakatekert, viselhető, szép csengésű és nincs benne a top 100 név között.

Persze én is keresgélek kisebb nagyobb sikerekkel, de kíváncsi lennék a ti neveitekre is.

Köszönöm szépen előre is az értelmes válaszokat! :)



2021. okt. 15. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon messze állok a gyerekvállalástól, de nekem ezek a nevek tetszenek:

Lányok közül Top első az Amélia (ha lesz egyszer lányom, biztos így fogják hívni :)), de tetszik még a Bernadett, Borbála, Henriett (Heni becézése főleg).

Fiúk közül nehezebb dönteni, azok közül kb. egyik sem tetszik, de talán ami szóba jöhetne az a Barnabás, Kornél, Márton, Martin.

2021. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kornélia az egyik kedvenc nevem és most látom, hogy 2020-ban nem volt benne a top100-ban. Más kedvenceim a Lívia és a Júlia benne vannak, ettől függetlenül szerintem nem gyakori nevek.

Fiúból az összes kedvencem benne van a top 100-ban.

2021. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
82%

Dávid


Jázmin,Sára

2021. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Heléna, Dália, Stefánia (Szerintem vállalható, szép nőies nevek)
2022. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vilma, Gizella, Teodóra

Merse, Miksa

2022. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!